Děs sídla Wake's End přehled

Děs sídla Wake's End https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/458881/bmid_des-sidla-wake-s-end-Yx9-458881.jpg 3 159 159

„Cosi se vynořilo z temnot“ Suffolk, eduardovské období. Osamocené panství v odlehlém koutě mokřadu: třpytící se divočiny, jejíž šeptající rákosí střeží dávná tajemství. A Maud, osamělé děvče vyrůstající bez matky, vychovávané pouze přísným otcem. Když otec na hřbitově najde středověký obraz ďábla, probudí se bezbožné síly. Maudina bitva začíná. Musí přežít ve světě plném čarodějnictví, odvěkých legend jejího milovaného mokřadu a děsivých démonů otcovy minulosti. Román Wakenhyrst, odehrávající se v průběhu pěti staletí, je temný gotický thriller o vražedné posedlosti a touze jedné dívky roztáhnout křídla a být volná.... celý text

Literatura světová Horory
Vydáno: , Fobos

Wakenhyrst , 2019

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Děs sídla Wake's End. Přihlašte se a napište ho.

emilieselden
01.05.2024 3 z 5

Označení horor pro tuhle knihu opravdu není moc dobrý nápad, protože se jedná spíše o gotický román, jak uvádí sama autorka. Styl vyprávění mi moc nesedl, první polovina byla celkem nuda.

maja8148
08.12.2023 4 z 5

Čekala jsem kletby, kouzla, duchy a prokletí. A dostala jsem bludy, lidské omyly a stihomana. I tak se mi to líbilo a o to to možná i bylo děsivější.

Ronnie68
04.11.2023 4 z 5

Kniha se mi líbila... četla se dobře, hlavně jak je tam zobrazeno retrospektivní vyprávění hlavní hrdinky Maud o jejím životě ... a hlavně o otci v rámci deníkových záznamů (který není úplně zdráv) ..

Knižní novinky (12. týden)

21.03.2021

Kniha Děs sídla Wake's End v seznamech