Pacientka přehled

Pacientka
https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/502983/bmid_pacientka-u4K-502983.png 4 52 52

Detektiv Cross série

< 3. díl

George Cross umí být zatraceně necitlivý a nepříjemný. Ale díky své neochvějné logice a vytrvalosti patří k nejúspěšnějším detektivům. Sám je coby autista outsider, a proto ho obzvlášť přitahují případy lidí nevyslyšených a vyděděných. Nyní Cross vyšetřuje smrt mladé ženy. Jelikož chybí jakékoli stopy, kriminální oddělení chce případ uzavřít. Koroner tvrdí, že žena byla drogově závislá. Její matka je však přesvědčená, že to není pravda. Detektiv Cross je odhodlán vzepřít se svým šéfům a případ znovu otevřít, i kdyby ho to mělo stát kariéru. Brzy zabředne do spletité sítě podezřelých – ovšem dokáže pravdu zjistit dřív, než ho jeho nadřízení nadobro uzavřou?... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: , Kalibr

The Patient , 2022

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Pacientka. Přihlašte se a napište ho.

Duchoslp
19.05.2024 4 z 5

Myslím, že detektiv Cross si nezíská sympatie každého čtenáře. Není to klasický kladný hrdina, ale já ho mám ráda. Tentokrát trošku trvalo, než se děj rozjel, ale celkově hodnotím příběh pozitivně

ninano
09.03.2024 3 z 5

Detektivce chybělo větší tempo a rovněž Cross si mé sympatie nezískal.

harena
04.02.2024 5 z 5

Stejně jako první díl je i tento psaný s nadhledem a trochou humoru a hlavní detektiv George Gross je mi víc a víc sympatičtější. Pěkné, pohodové čtení a moc se těším na třetí díl.

Do ráje, Království obávaných a další knižní novinky (35. týden)

27.08.2023

Kniha Pacientka v seznamech