Plaváček přehled

Plaváček
https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/294012/bmid_plavacek-ueL-294012.jpg 4 293 293

Detektiv Miko Syrový je požádán svou dávnou přítelkyní, zda by se nemohl pokusit najít jejího nezvěstného bratra. Už tak nelehký úkol se ještě víc zkomplikuje ve chvíli, kdy je za hranicemi Prahy řekou vyplaveno ubité tělo. Jde skutečně o muže, kterého Miko hledá? Kdo a proč mu přivodil tak krutou smrt? Stal se ne pohodlným svědkem, nebo byla jeho smrt pro zaičtější? Otázek, na které musí Miko se svým parťákem Tonym odpovědět, je i tentokrát víc než dost a ne všechny vedou ke správnému cíli...... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Plaváček. Přihlašte se a napište ho.

Timkim
11.04.2024 5 z 5

Opět perfektní, nějak jsem si u Martina zvykl na jeho standard. Detailní popis kriminalistické práce včetně byrokracie, dokazování si vyšších kompetencí....prima poslech jen ten konec zůstal otevřený a soud mě vyloženě naštval....takhle to prostě v tomto státě chodí. Za ten konec něco dolů. 90%
PS: jsem zvědavý jak dopadne nedávná kauza s opilým policistou....asi námět na další knihu.

Miláček484
24.02.2024 5 z 5

Goffu jsem si moc oblíbila, má velmi zajímavé náměty, děj je napínavý, prostě mě jeho knihy moc baví.

daja51
17.02.2024 5 z 5

Knihy od Martina Goffy nikdy nezklamou - super počteníčko. Kdo má rád jeho styl psaní, prolínaný jeho humornými hláškami, tak jděte do toho. Doporučuji a vrhám se na další "goffovku".

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Plaváček v seznamech

v Právě čtených2x