Zabij mě znovu přehled

Zabij mě znovu https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/310953/bmid_zabij-me-znovu-3qH-310953.jpg 4 592 592

Detektiv Tom Douglas série

Když Maggie Taylorová přijme v Manchesteru nové zaměstnání, je přesvědčená, že z pohledu její rodiny jde o krok správným směrem. Děti si zvyknou záhy, ovšem manžel Duncan už tak nadšený není. Nic ale nemůže Maggie připravit na šok, který zažije, když jednou večer přijde z práce domů a zjistí, že Duncan zmizel a jejich malé ratolesti nechal samotné. Nemůže se mu dovolat a vůbec netuší, kam mohl manžel odejít a proč. A pak zjistí, že není jediná, kdo po něm pátrá. Když dojde k brutální vraždě ženy, která se Maggie nesmírně podobá, a vyšetřování převezme inspektor kriminálky Tom Douglas, uvědomí si Maggie, jak málo toho ví o Duncanově minulosti. Je tím, koho miluje? A před kým chtěl utéct? Na rozhodování, zda mu důvěřovat, nebo ho zradit, nemá mnoho času. Jedno už totiž Maggie pochopila – brzo zemře další žena a možná to bude ona sama.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: , Mladá fronta

Kill Me Again , 2016

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Zabij mě znovu. Přihlašte se a napište ho.

Dashik
07.05.2024 4 z 5

Zase super čtení od této autorky. Člověk nikdy neví, jak moc dobře zná své nejbližší..

santa1212
04.04.2024 5 z 5

Velmi dobrý thriller, napínavý až do konce.

janina66
04.03.2024 5 z 5

Skvělá audiokniha. Knihu jsem si zopakovala po 5ti letech od první četby. Už jsem si moc nepamatovala, jen ten konec, ve vodě. Opět jsem byla spokojená.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Zabij mě znovu v seznamech

v Právě čtených6x
v dalších seznamech6x