Děti z Montmartru přehled

Děti z Montmartru https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/388741/bmid_deti-z-mortmartru-JrH-388741.jpg 4 29 29

V roce 1905 je pařížská čtvrť Montmartre domovem těch nejchudších. Děti zde vyrůstají na ulici a netuší, že je dlouhá léta velmi pozorně sleduje jeden malíř... Ony mu dávají inspiraci a on jim své jméno... Labyrint spletitých špinavých uliček s provizorními schody, s dřevěnými a hliněnými domy však pomalu mizí. S ním se rozplývá také poetické přátelství a dobrodružství party dětí na předměstí staré Paříže.... celý text

Literatura světová Dobrodružné Komiksy
Vydáno: , Josef Vybíral

Poulbots , 2014

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Děti z Montmartru. Přihlašte se a napište ho.

sackettboy
19.03.2022 3 z 5

Možno to v našich končinách poteší ľudí, ktorí vyrastali na rýchlych šípoch alebo tých ktorí sa zaoberajú a žijú francúzskymi reáliami. Aj keď mám rád Prugneho indiánky a kresbu, tak toto je dejovo to najslabšie, čo som od neho čítal. Strašne som sa nudil a ledva prinútil to dočítať. Ako začínajúci vydavateľ európskeho komiksu by som určite nezačínal týmto dielom. Som rád, že sa aj napriek tak slabému výberu na začiatku sa ERB aj naďalej predáva.

Eillen
15.08.2020 5 z 5

Příběh nostalgického vzpomínání na jedno skoro bezstarostné dětské dobrodružství.

tereza1198
25.02.2019 4 z 5

Opravdu krásná kresba a poučení o tom, že i v těžkých časech můžete s partou zažít krásné dobrodružství.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Děti z Montmartru v seznamech

Autorovy knížky