Diagnóza F50 přehled

Diagnóza F50 https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/178381/bmid_diagnoza-f50-un1-178381.jpg 3 103 103

Diagnóza F50 souhrnně označuje poruchy příjmu potravy, kterými dnes trpí mnoho žen, a dokonce i dětí. Novinářka Gabina Weissová je jednou z nich: bez obalu vypráví o své anorektické a bulimické minulosti: o tom, jak do toho spadla, o tom, jak hladověla, o tom, jak do sebe cpala cokoli – od strouhanky až po syrové špagety, aby ze sebe vzápětí všechno zase dostala ven. Otevřeně píše o pobytu na psychiatrickém oddělení nemocnice, o lásce, pro kterou se vzchopila, a o dětech, které jí nakonec zachránily život... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Diagnóza F50. Přihlašte se a napište ho.

Kskaja
10.01.2024 4 z 5

Čtivé. Posledních 50 stran utahanejsich. Styl psaní se mi libil

werick
18.08.2023 4 z 5

Zajímavá knížka o životě dívky s poruchou příjmu potravy. Celkem dobře dopodrobna popsané, aby se čtenář, který s tímhle problém zkušenost nemá, mohl do problematiky více vcítit. Někdy byl příběh trochu zdlouhavý, ale i přesto mě knížka oslovila a určitě mi rozšířila obzory,

Berulidemknihy
14.01.2022 4 z 5

Celou dobu jsem byla připravená dát knize 5/5, jelikož autorka má velice krásný styl spaní, co mě úplně vtáhl do chvil, které jsem si sama na vlastní kůži prožila. Poslední třetina knihy mě však těžce nudila, nedokázala jsem si vysvětlit proč. Z toho důvodu nedávám plné hodnocení, věřím ale, že pro lidi, co si prošli poruchou příjmu potravy, to může být a skutečně je velice lákavě napsaná kniha.
Místy mi skutečně vyhrkly do očí slzy, jelikož jsem se v Gabi sama viděla.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Diagnóza F50 v seznamech

v Právě čtených2x