Diamantové holky přehled

Diamantové holky https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/263429/mid_diamantove-holky-noJ-263429.jpg 4 354 354

Další průřez skutečným životem – navrch drsným a uvnitř vášnivě vřelým – pro „náctileté“ čtenářky od oblíbené britské autorky Jacqueline Wilsonové. „Jste moje milovaný Diamantový holky,“ řekla máma. „Moje malý drahocenný klenoty…“ Dixie, Rochelle, Jude a Martine – to jsou Diamantové holky. Možná vám to zní jako název nějaké kapely, ale jsou to sestry a jejich životy mají daleko k hvězdné slávě. Přestěhovaly se do zchátralého domu v jedné špinavé čtvrti a nebydlely tu ještě ani pět minut, a Rochelle už zase flirtuje, Jude se hádá a Martine se uráží a utíká z domova. Přestože je Dixie nejmladší, strašně by chtěla dát dům do pořádku, než se vrátí máma z porodnice s malým! Dají se Diamantové holky včas dohromady, aby přivítaly prvního Diamantového kluka?... celý text

Rodina Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: , BB art

Diamond Girls , 2004

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Diamantové holky. Přihlašte se a napište ho.

Lovehorses365
22.04.2024 5 z 5

Ještě mě žádná kniha od J.W nenudila a tahle s tím 110% nezačala!!!!
Dokonalé jako vždy!

KajusaKil
28.03.2024 5 z 5

Jedna z mých nejoblíbenějších knih od J. Wilsonové. Od bandě holek a vysněném synkovi.

simca9342
09.02.2023 5 z 5

Drsný příběh o tom jake to může být, když má matka hodně děti a nemá kdy bydlet. Autorka je skvělá tím, že píše hodně pribehy ze života , které můžou potkat každého z nás, když to třeba vůbec nečekáme.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Diamantové holky v seznamech

v Právě čtených2x