Diář mr. Beana přehled

Diář mr. Beana https://www.databazeknih.cz/img/books/98_/98947/bmid_diar-mr-beana-PmQ-98947.jpg 4 23 23

Zápisník Mr. Beana formou diára. Veľmi zaujímavé Beanove myšlienkové postupy, presne ako v seriáli. Viete si ho naozaj živo predstaviť. Písané Atkinsonovým rukopisom, ČR/SR preklad formou titulkov pod rukopisom. Veľmi vtipná kniha.

Literatura světová
Vydáno: ,

Diary of Mr. Bean , 1992

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Diář mr. Beana. Přihlašte se a napište ho.

DominaCZ
09.05.2024 odpad!

Ne tohle není vtipný a ani když to dělali sám Rowan s Driscollem, je to úplně někde jinde.

Bean tady nahání tu svou brejlovku, ale v seroši ji ignoroval.
Tady je totálně nenávistnej na všechny strany a všechny by furt jen řezal mlátil napichoval a zabíjel. V seroši (= "reálu") byl jen potměšilý ťulpas co je mimo čili tohle byl total přešlap nevtipnej zmatenej a nerozluštitelnej s mnohdy špatnými překlady.
A proč je tam furt tolik kydů ohledně hoven???
Děs.

RoBertino27
04.04.2023 4 z 5

Dovolím si položit řečnickou otázku - kdo nezná Mr. Beana? Kdo neviděl ani jednu epizodu či film? Ten jako by nebyl. A diář je takovým milým doplňkem. Stejně jako překlad Atkinsonova One Man Show, vysílaného v České televizi bylo nejspíš i převedení do češtiny patřičným oříškem, ale dle mého názoru se zdařilo. Ostatně verše:
Fazole ráno a fazole večer
Břich můj jest dosti plynatý
Já bych z toho brečel
jsou jen malým lákadlem si diář projít a opravdu se bavit.
P.S. Je mi jasné, že ne každý se s humorem produkovaným Mr. Beanem ztotožní, takže komu nic neříká, nechť mě nekamenuje.

knizninadsenec
13.10.2021 5 z 5

První, co mě na knize zaujalo a velmi se líbilo, že je anglicky psaná, jako diář psacím písmem a pak je tam tiskace překlad do českého jazyka.

Záznamy, ilustrace, novinové výstřiky, oficiální dopisy v ní jsou vtipné, praštěné, divné a překvapivé, stejně jako Mr. Bean sám. Jako mladší jsem měla seriál ráda nebo film. Je to správně švihlé.
Kniha se mi líbila.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Diář mr. Beana v seznamech

v Právě čtených2x