Temný prorok přehled

Temný prorok https://www.databazeknih.cz/img/books/10_/1061/bmid_temny-prorok-a5O-1061.png 4 842 842

Divocí a zlí série

Ve třetím dílu Divokých a zlých pokračuje boj o ovládnutí světa. Na Patejla je uspořádán nesmiřitelný hon, takže sem tam ukápne i nějaká ta krev...

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Temný prorok. Přihlašte se a napište ho.

Phyl
18.03.2024 4 z 5

Ta cesta tunelem se táhla víc, než jízda růžovým autobusem z Londýna do Prahy.

Ladys
05.12.2021 3 z 5

Nevím, jak to popsat.
Bavil jsem se u třetího dílu od začátku do konce, ale kdyby v celé sérii seškrtali tuny mrtvých, tisíce soubojů a honiček, tak zbyde tak jedna kniha.
Kromě hláškujícího, po zuby ozbrojeného a jak na běžícím pásu vraždícího Patejla tu vlastně není žádná jiná zásadní postava, která by nějak ovlivňovala dej.
A to nahodilé zjevování zarputilých zombíků a pak zas nahodile mizících moc nechápu. Podle čeho se řídí?
Nevím. Možná že po přečtených třech dílech v kuse na mě přišla únava nebo co, ale té šílené akce a množství mrtvých je už na mě opravdu moc a před čtvrtým dílem si dám pauzu.
Za tenhle díl dávám lepší tři.

IHT
19.11.2021 4 z 5

(zkopirovano z hodnoceni jednicky) Tetralogii Divoci a zli jsem precetl na jeden zatah. Kulhanka jsem neznal, ale obcas nekdo v komentarich na Kotletovy knihy psal, ze Kotleta je napodobovac a slaby odvar promakaneho Kulhanka... Nu, Kotletu mam rad, tak to bych se mel seznamit i s "predlohou", ze jo?
Ruku na srdce, kdyby mi nekdo rekl, ze v teto saze vystupuji mimozemstani, cestovani casem, stari bohove, zombici, upiri, mysteriozni Merlin, superhrdinove, pirati a mafie, tak jsem do toho asi nesel. Chybely snad uz jen ninja zelvy (aha, Hnusak je vlastne mutant!), takze jen ti ninjove... Ve finale dost sileny gulas, ktery teda podle me v celku az tak skvely nebyl... :(

Treti dil je slusny. Postava Kyberkentaura a Krizaka sice stale nedava zadny smysl (a zacinaji byt proto dost otravni), zombici prekvapive pronasleduji Patejla jen tehdy, kdyz se mu to "hodi" (= obcas ho nechaji odpocivat, kdyz potrebuje, jindy ho zase dost neomylne nasleduji an dlouhe vzdalenosti - v tom jsem logiku nenasel a proto se mi i zombici zacali zajidat). Slabsi 4 hvezdy

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Temný prorok v seznamech

v Právě čtených3x