Cesta Argosanů přehled

Cesta Argosanů https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/479174/bmid_cesta-argosanu-cSZ-479174.jpg 4 60 60

Divotvůrce série

Prequel k oblíbené sérii Divotvůrce. Ferius je ochotna dát v sázku vše, jen aby se pomstila fanatickému mladému mágovi, který ji pronásleduje každou bdělou hodinu. Ale pak se setká s neuvěřitelným Durralem Hnědým, potulným filozofem, který místo násilím zdolává své protivníky chytrostí a soucitem. Drží tento rozčilující muž klíč k porážce jejích nepřátel, nebo ji povede po cestě, která zničí její duši?... celý text

Literatura světová Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: , Egmont (ČR)

Way of the Argosi , 2021

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Cesta Argosanů. Přihlašte se a napište ho.

cloudyyy
23.04.2024 4 z 5

Kniha byla opravdu dobrá, ale nebyla tak dokonalá jak Divotvůrce.

Iva095
19.06.2023 3 z 5

Nejsem fanoušek prequelů, ale protože Divotvůrce je jedna z mých nejoblíbenějších fantasy sérií tak jsem doufala, že příběh Ferius Parfax bude stát za to. Bohužel tato knížka mě moc nebavila a místy mě i nudila.

Rowana
04.08.2022 4 z 5

Věřili byste tomu, že i Ferius Parfax byla kdysi dítě? No vážně - jedenáctiletá malá holka. Patnáctileté vyzáblé vyžle. Šikovná zlodějka a šejdířka. Ferius. Začátek toho příběhu byl dost krutý a nechutný. Ale taková lidská zvěrstva bývají. Její nejranější životní pouť je přesně tak fascinující, jak jsem doufala. Vždy pro mě byla tajemnou Argosankou, o které jsem toužila dozvědět se o něco víc. A hle. Příležitost. Nedivte se mi, že jsem po ní skočila. A nebyla jsem zklamaná.

Knižní novinky (48. týden)

28.11.2021

Kniha Cesta Argosanů v seznamech