Do akce jde Titus! přehled

Do akce jde Titus!
https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/414620/bmid_do-akce-jde-titus-dQV-414620.jpg 5 8 8

Životopisný román o blahoslaveném Titovi Zemanovi, salesiánovi, který v 50. létech 20. století pomáhal spolubratrům i dalším dostat se za hranice, aby mohli pokračovat ve studiu kněžství. Byl však chycen, nespravedlivě odsouzen, mučen a uvězněn. Avšak nezatrpkl, nezkřivil páteř a nadále si byl plně vědom, že je služebník Páně. Titus byl blahořečen 30. 9. 2017.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Do akce jde Titus!. Přihlašte se a napište ho.

Achillesaželva
21.02.2024 5 z 5

Souhlasím s pozitivními komentáři, je to mezigenerační dílko, hodí se k rodinnému čtení. Jednoduchý, ale jadrný a věcný styl, nic nasládlého, přitom velká laskavost. Osobnost Tita Zemana stojí za to poznat a toto je pro začátek dobrá volba!

Emik87
21.02.2024 4 z 5

Skvěle zpracovaný životopis slovenského salesiána, který může v mnohém inspirovat.

Netopyr07
29.09.2020 5 z 5

Velmi čtivou formou sepsaný životopis salesiána Tita Zemana. To je přesně styl, který se hodí pro všechny čtenáře. Nemusí se prokousávat "suchou" faktografií a přitom se dovědí spoustu věcí! Výborně napsané dílko! Ale přečtu si i nebeletristický životopis :-)

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Do akce jde Titus! v seznamech