Dobrodružství v muminím údolí přehled

Dobrodružství v muminím údolí https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/463867/bmid_dobrodruzstvi-v-muminim-udoli-hnV-463867.jpg 4 25 25

Legendární svět muminů podnítí každou fantazii V nádherném muminím údolí se odehrávají ta nejúžasnější dobrodružství. Muminek se svou rodinou a kamarády Šňupálkem, malou Miou, slečnou Ferkou a Čenichem se v nich setkávají s hatifnaty, chytí dráčka, nečekaně se stěhují do nového domu, seznámí se s divadlem a potkají tajemnou Moranu.... celý text

Literatura světová Pro děti a mládež Pohádky
Vydáno: , Egmont (ČR)

Adventures in Moominvalley , 2019

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Dobrodružství v muminím údolí. Přihlašte se a napište ho.

Varjohukka
14.09.2023 4 z 5

Mumínci jsou prostě srdcovka.

uzivatel06145
17.02.2023 5 z 5

Jen bych ráda upozornila lucisa.n,, že jména postav v tomto velmi hezky zpracovaném výcucu z originálních knih Tove Jansson jsou původní český překlad pana Štukavce, jak si lze dohledat. V seriálu to bohužel nedodrželi. Takže malá Mia, bambul, Čenich a Morana jsou naprosto v pořádku. Pro menší děti dobrá knížka. Doporučuji.

lucisa.n
09.04.2022 4 z 5

Jsem velký fanoušek Mumínků, takže tahle nově vydaná kniha mě nesměla minout :) V knize najdete několik kratších povídek z muminího údolí, doplněné digitálními ilustracemi. Musím říct, ze digitální vyobrazení Mumínků se mi líbí o trochu méně, než klasické ilustrované, ale pro děti je tato kniha jako dělaná. Ideálně na přečtení pohádky před spaním. Jen mě trochu mrzelo, že nedodrželi původní český překlad, co se týče jmen. Jsem zvyklá na Majku, Ňufa, pana Bambulu, Groku atd.

Knižní novinky (7. týden)

14.02.2021

Kniha Dobrodružství v muminím údolí v seznamech

mumini

Amanda Li