Dogman přehled

Dogman https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/390997/bmid_dogman-Qb3-390997.jpg 4 102 102

Dogman série

Hrdina s psí hlavou se představuje ve světově proslulém komiksu! Přichází nový obranář zákona a mstitel pes-práví. Má srdce hrdiny, silné paže, bystrý rozum… a hustou srst. Dokáže zatočit se zločinem ve svém rodném městě? Překoná nástrahy svých nepřátel i nelibost popudlivého velitele? Zvládne ovládnout svou nezkrocenou povahu? A blechy? Slavný tvůrce komiksových příběhů Dav Pilkey přináší novou sérii o Pesodlakovi, která se usídlila na předních místech v žebříčcích neprodávanějších knih.... celý text

Literatura světová Komiksy Pro děti a mládež
Vydáno: , Pikola

Dog Man , 2016

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Dogman. Přihlašte se a napište ho.

Zizala123
15.05.2024 5 z 5

Hvězdičkami hodnotit nebudu, protože si na to netroufám, jen jsem si to od svých dětí ze zajímavosti půjčila. Je to komiks určený spíš menším školním dětem (od 7 let) - něco na úrovni Malého Poseroutky. Narozdíl od Poseroutky je pro děti výhoda v tom, že barevný. Je psaný takovým tím dětsko-trapně-zábavným stylem, ale musím říct, že mě ten dětský humor i jako dospělou vlastně bavil a na chvíli mě přenesl zpět do dětství :-)

EDIT: nakonec přidávám na základě "hodnocení" mých dětí (7 a 9 let) i hvězdičky. Oba se do knihy s chutí a dobrovolně začetli a prý budou chtít číst i další díly. To je u mých dětí rozhodně důvod pro udělení pěti hvězdiček :-)

Luky110812
16.03.2023 5 z 5

Tuto knihu komiksu si syn přečetl sám. Od té doby patří do jeho TOP sbírky.

Kopretina
14.03.2023 3 z 5

Dcera nadšená, četla několikrát. Kdyby to fakt psali malí kluci, tak bezva. Jinak praštěné, až vtipné.

Dogman a superkotě - další díl oblíbeného komiksu pro děti

13.01.2021

Knižní novinky (10. týden)

03.03.2019

Kniha Dogman v seznamech