Doktoři přehled

Doktoři https://www.databazeknih.cz/img/books/10_/105713/bmid_doktori-3Mu-105713.png 5 829 829

Autor sleduje osudy skupiny mediků po dobu jejich vysokoškolského studia, jejich začátky v lékařské praxi i období, kdy se stávají renomovanými lékaři a vědci. Vypráví o jejich úspěších i prohrách, ale také o jejich soukromí. Román je mimořádně poutavý, přesto že je spíše mozaikou lidských osudů bez bližšího psychologického rozkreslení postav. Kniha vypráví nejen o lékařích jako zranitelných bytostech žijících v neustálém stresu, ale i o etických problémech jejich náročné profese. 2. vydání... celý text

Literatura světová Romány
Vydáno: , Svoboda-Libertas

Doctors , 1988

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Doktoři. Přihlašte se a napište ho.

SumýšIrena
22.04.2024 4 z 5

V průběhu čtení jsem si myslela, že dám plný počet *, ale za ten konec jednu ubírám. Přišel mi moc přitažený za vlasy. Taky mě trochu vadily překlepy v textu, četla jsem verzi z roku 2001.

uzivatel6305
05.03.2024 5 z 5

V případě knih jako jsou Doktoři by bylo dobré mít možnost udělit i více hvězdiček. To myslím naprosto vážně. Pro mě dokonalost. Přečteno po čtvrté.

Hlavní postavy známe od dětství, s nimi sledujeme i historii Spojených Států, důležité sportovní události a výzkum v oblasti medicíny. Obdivuji hloubku jeho odborných znalostí a zajímalo by mě, jak dlouho knihu psal.

Miluju Segalův nenapodobitelný a neskutečně čtivý styl vyprávění, v knize nenacházím žádná hluchá místa a už se vždy těším na určité pasáže.

Doporučuji - doporučuji - doporučuji!

mila2411
09.11.2023 5 z 5

Za mě nádherná, dokonalá a výborná kniha. Skvělý příběh dvou lidí od dětství, osudová rozhodnutí, spousty nečekaných událostí... výborně odvyprávěný příběh!

Zatím zde není žádná související novinka.

Jedna celá lidská bytost si zaslouží druhou celou lidskou bytost. Láska se nedá dělat na půl úvazku.

Kniha Doktoři v seznamech

v Právě čtených15x