Ztracená knihovna přehled

Ztracená knihovna
https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/172118/ztracena-knihovna-172118.jpg 3 80 80

Doktorka Emily Wessová série

Carletonovou univerzitou v Minnesotě otřese neuvěřitelná zpráva: profesor Arno Holmstrand, špičkový odborník na antické dějiny, byl zavražděn. Vzápětí objeví jeho mladá kolegyně Emily Wessová v hromádce s poštou podivný dopis napsaný Arnovou rukou. V tu chvíli netuší, že se nachází na začátku cesty za odhalením pravdy o legendární alexandrijské knihovně i o boji dobra se zlem, jež doprovází její osud. Zatímco se Emily vydává do Oxfordu a poté do Istanbulu po stopách bájné ztracené pokladnice vědomostí, obyvatele Washingtonu vyděsí série úkladných vražd několika členů vládní administrativy. Zločiny někdo zametá pod koberec. Někdo mocný a bohatý. Někdo, kdo nechce, aby pravda vyšla najevo. A klíč k pravdě drží v rukou Emily Wessová…... celý text

Literatura světová Thrillery
Vydáno: , Knižní klub

The Lost Library , 2012

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Ztracená knihovna. Přihlašte se a napište ho.

alenkacermi
07.05.2021 3 z 5

Nenáročná kniha. Trochu dobrodružství, tajemné indicie, pátrání, nebezpečí. Rychlé čtení. Fandu Dana Browna ale nenadchne

Magrata15
06.05.2020 5 z 5

Přestože kniha nemá mnoho pozitivní hodnocení, mně se líbila. Má vše, co mám v knihách ráda - napětí, spád, detektivní pátrání a luštění záhad, historii, cestování, odkazy na umění a architekturu.

namornice
29.07.2019 2 z 5

Námět knihy je určitě velice lákavý, hledáni ztracené Alexandrijské knihovny je velice poutavý a zajímavý námět. Nicméně zpracování knihy mě zase až tak nezaujalo, začátek byl pomalejší a žádná velká akce ani drama se nedostavilo ani v průběhu příběhu. Hvězdu nahoru za popisy historických událostí a turistických památek, i přesto mi ale docela trvalo se knihou prokousat.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Ztracená knihovna v seznamech

v Právě čtených2x
v dalších seznamech1x

thrillery Istanbul, Konstantinopol Oxford Minnesota (USA) vysoké školy, univerzity

A. M. Dean
anglická