Vdovy přehled

Vdovy
https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/394488/bmid_vdovy-flG-394488.jpg 4 77 77

Dolly Rawlinsová série

1. díl

Harry Rawlins byl geniální zločinec, jemuž vždycky všechno vycházelo a policie na něj byla krátká přes dvacet let. Přepadení obrněné dodávky mu mělo vynést další statisíce liber. Jenže tentokrát se akce nešťastnou náhodou zvrtla a Harry i jeho společníci při ní zahynuli. Jeho manželka Dolly následně mezi jeho věcmi objeví podrobný návod, jak ozbrojenou loupež provést, a stojí před nelehkou volbou. Může Harryho poznámky předat policii, která jí po manželově smrti velmi znesnadňuje život. Může je věnovat zločincům, kteří převzali Harryho teritorium. Anebo se může spolčit s vdovami po Harryho společnících a pokusit se loupež provést sama… Zábavný kriminální román Lyndy La Planteové o velmi netradiční loupeži vznikl podle slavného britského seriálu z roku 1983, který se již brzy dočká modernizované filmové podoby podle scénáře Gillian Flynnové v režii Stevea McQueena. Dotisk v roce 2019.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: , Kalibr

Widows , 1983

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Vdovy. Přihlašte se a napište ho.

Makyt
14.07.2023 4 z 5

(SPOILER) Cca od půlky jsem si říkala, že je něco jinak. A trefila jsem se. Harry mi byl nesympatický, takový moc škrobený. Příběh plný děje a kruté prozření. Ale holky se s tím vypořádaly skvěle.

Parwana
06.05.2023 5 z 5

Gangsterka a thriller v jednom jak vyšitá, napínavá a zábavná zároveń. O tom, jak chtějí tři vdovy pokračovat v businessu svých manželů a jak s ejim to ne/daří. Hodně jsem se nasmála a byla jsem ráda za šťastný konec.

Káťa484
11.09.2022 4 z 5

Do knihy jsem se nejdřív nemohla začíst, ale pak již nešla odložit. Filmové zpracování mě vůbec nebavilo, proto doporučuji pouze knihu.

Knižní novinky (2. týden)

03.01.2019

Kniha Vdovy v seznamech