Domov pre neobyčajné deti slečny Peregrinovej přehled

Domov pre neobyčajné deti slečny Peregrinovej https://www.databazeknih.cz/img/books/25_/254654/bmid_domov-pre-neobycajne-deti-slecny-pe-syQ-254654.jpg 4 6062 6062

Napínavý, dojímavý a naozaj neobyčajný román. Brilantne napísaný príbeh, spolu s výnimočnými dobovými fotografiami vytvárajú nezabudnuteľný čitateľský zážitok.

Literatura světová Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: , Kalligram (SK)

Miss Peregrine's Home for Peculiar Children , 2012

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Domov pre neobyčajné deti slečny Peregrinovej. Přihlašte se a napište ho.

Kiu
27.04.2024 3 z 5

Na začátek byla kniha čtivá a vtáhla do děje. Od půlky však šla má pozornost dolů. Moc se mi líbil doprovod fotografii, po druhém dílu však nesáhnu. Nejspíš se však podívám na filmové zpracování.

Alix
20.04.2024 3 z 5

Při čtení mne neustále v myšlenkách rušil film. A protože film je, aspoň pro mne, opravdu úžasný, nedokázala jsem si knihu naplno vychutnat, nemluvě o tom, že ve stejnou dobu, kdy jsem četla knihu, dvakrát film opakovali v televizi. Takže dám knize čas a zkusím se k ní znova vrátit.

LuckaDea
19.04.2024 5 z 5

Tahle kniha mě opravdu hodně bavila. Byla čtivá, nechyběla tajemná atmosféra a fotky příběh skvěle doplňovaly. Super byly i postavy, každá z nich byla skvěle vymyšlená. Příběh "podivných" se hned stal jedním z mých nejoblíbenějších. Těším se na další díly.

20 nejčtenějších knih Čtenářské výzvy 2017

11.01.2018

Aktuální stav Čtenářské výzvy 2017

06.07.2017

10 právě čtených knih podle uživatelů Databáze (únor)

15.02.2017

Více souvisejících novinek je uloženo v archivu.

Kniha Domov pre neobyčajné deti slečny Peregrinovej v seznamech

v Právě čtených128x