Dopisy Ježíškovi přehled

Dopisy Ježíškovi https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/483196/bmid_dopisy-jeziskovi-hCR-483196.jpg 4 42 42

Předvánoční knížka, která přináší hned několikerou radost. Přečtete si dopisy, které Ježíškovi napsaly známé osobnosti jako Eliška Balzerová, Ewa Farna, Robert Fulghum, Dagmar Havlová, Bolek Polívka a řada dalších. Jsou to dopisy plné humoru, moudrosti, bilancování, sarkasmu i laskavosti a stanou se krásným vánočním dárkem. Navíc přispějete jasnými 100 Kč nadaci Pomozte dětem. Dejte knižní dárek, který potěší a obohatí vás, vaše blízké i ty, kteří to skutečně potřebují. Do knihy přispěli: Marie Doležalová, Eliška Balzerová, Ludmila Molínová, Aňa Geislerová, Petr Vaněk, Ewa Farna, Arnošt Goldflam, Marika Šoposká, Petra Nesvačilová, Michaela Záleská, Martin Hofmann, Klára Trojanová, Dagmar Havlová, Petr Horáček, Kristína Tormová, Ivan Lupták, Petr Vydra, Karel Janák, Hana Gécová, Angelika Pintířová, Sandra Silná, Halina Pawlowská, Pavel Šimák, Lukáš Pavlásek, Bolek Polívka, Robert Fulghum. Z každé prodané knihy jde 100 Kč na sbírku Pomozte dětem!... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Dopisy Ježíškovi. Přihlašte se a napište ho.

TerJac
30.01.2023 4 z 5

Líbilo, pěkné zpestření před Vánocemi. Některé dopisy mne až dojaly :)

hzd
04.12.2022 4 z 5

Milá knížka před vánoci ideální.

popeluška
27.11.2022 3 z 5

Kniha nebyla špatná ale čekala jsem něco jiného. Něco se mi líbilo něco moc ne. Takže tři a půl hvězdičky :-)

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Dopisy Ježíškovi v seznamech

v dalších seznamech1x