Na co slova nestačí přehled

Na co slova nestačí https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/449614/bmid_na-co-slova-nestaci-D38-449614.png 5 800 800

Dopisy ztraceným série

< 2. díl

Rev Fletcher bojuje s traumaty z minulosti. S adoptivními rodiči po boku se mu to daří..., ale s dopisem od jeho násilnického otce se vše vrátí. Emma Bluelová radši programuje vlastní počítačovou hru, než aby čelila rozpadajícímu se manželství svých rodičů. Jenže ji kontaktuje online troll, kterého se začne bát. Když se Rev a Emma potkají, zatouží sdílet svá tajemství. Věci však začnou být nebezpečné- a jejich vzájemná důvěra projde tím největším testem.... celý text

Literatura světová Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: , CooBoo

More Than We Can Tell , 2018

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Na co slova nestačí. Přihlašte se a napište ho.

Sandalkar
10.05.2024 5 z 5

Silny pribeh sympataka Reva o souboji s jeho demony, o detech v pestounske peci, ktere byva tezke "slepit" dohromady. O Emme, ktera svym pribehem odhaluje uskali online zivota. No a k tomu velmi velmi jemna romanticka linka, kdy se ti dva daji do kupy a vy jim to prejete....

Vyvazene, ale pro me byly Dopisy jeste o neco propracovanejsi. Jeste o neco vic me posadili na zadek.

Danielka959
07.04.2024 5 z 5

Tuto knížku jsem vzala z mamčiny police a rozhodně jsem si ji musela přečíst. Bylo tam tolik emocí najednou a na konci knížky jsem se rozbrečela (ale knížka dopadla dobře). Přečetla jsem ji během tří dnů a opět můžu doporučit (myslím si že na věku nezáleží a že si to můžou přečíst jak teenageři tak dospělí). Do Emmy jsem se hodně vcítila byla jsem ji dost podobná a jsem rada že jsem si ji přečetla ;))

Sariklen
05.04.2024 5 z 5

Kvalitou si nezadá s prvním dílem. Je to nabité emocemi tak moc, že si připadáte, jako byste stáli vedle postav, prožívali to s nimi a jenom tajili dech. Příběh je dramatický, těžký, silný a zároveň v něm svítí linky laskavosti, lásky, důvěry a pochopení. Hrozně se mi líbí, že chování postav není někdy ideální, tak je tomu i ve skutečném životě. Každý děláme chyby nebo někdy kopeme kolem sebe a děláme naprosto nerozumná rozhodnutí. Příběh také nabízí palčivá aktuální společenská témata, nad kterými bolí se zamýšlet, ale o to jsou důležitější. Zkrátka – kniha má naprosto všechno a ještě něco navíc :)

Knižní novinky (40. týden)

27.09.2020

„Děkuju. „Za co? „Že jsi mě viděla.

Věřím, že ty nejtišší chvíle jsou ty nejhlasitější. Tvoje mlčení mi říká víc než tisíc slov.

Vím, že si kolem sebe stavím zdi, ale nikdy jsem nepotkala nikoho, jehož zdi vypadají stejně nedobytně.

Více citátů z knihy najdete u autora.

Kniha Na co slova nestačí v seznamech

v Právě čtených8x
v dalších seznamech16x