3x Doug Selby přehled

3x Doug Selby https://www.databazeknih.cz/img/books/64_/64254/x-doug-selby-64254.jpg 4 59 59

Doug Selby série

Tři detektivní příběhy: Okresní prokurátor rýsuje kruh, Okresní prokurátor láme pečeť a Okresní prokurátor využívá šance.

Literatura světová Detektivky, krimi Romány
Vydáno: , Odeon

The D. A. Draws a Circle , The D.A. Breaks a Seal a The D.A. Takes a Chance , 1939

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize 3x Doug Selby. Přihlašte se a napište ho.

ber-tram
13.03.2023 3 z 5

Okresní prokurátor využívá šance: Hmm, napotřetí prokurátor Selby poprvé o fous přebil matadora Masona. Literárního rivala A. B. Carra jen málem, ten zase načas vykličkoval z advokátských čachrů. Známé postavy, živý děj, zkrátka Okresní prokurátor využívá šance navnadit k dalším překladům svých případů. 5/23

ber-tram
02.01.2023 3 z 5

Selby láme pečeť: Vida, Selby je také na dovolené jako předtím Dalgliesh, a také vtažen do kauzy hladových krků bažících po dědictví a servírujících jedy. Prostředí jiné, motiv stejný. 46/22

Romcajs
07.12.2022 3 z 5

Knížka se bezvadně čte. Výběr byl perfektním průřezem celé řady. Ze všech tří příběhů se mi líbil nejvíce třetí a to ,, Okresní prokurátor využívá šance". První dva mají až neuvěřitelně přehnané rozuzlení.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha 3x Doug Selby v seznamech

v Právě čtených1x