Dračí dcera přehled

Dračí dcera
https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/493992/bmid_draci-dcera-X2z-493992.jpg 4 39 39

Když se služebná Milla stane svědkem vraždy, obrátí se jí život vzhůru nohama. Stane se totiž opatrovnicí posledních čtyř dračích vajec – a záhy také první dračí jezdkyní nové éry! Jenže vládce ostrovního města Arcosi je odhodlán existenci magických tvorů za každou cenu utajit. Dívka se rázem ocitá v centru mocenských bojů o samou duši Arcosi a jeho obyvatel. Městem zuří nepokoje. Staří Arcosané se vracejí a dožadují se svých práv. Přinesou draci spásu, nebo plameny? A kdo je vlastně Milla – dívka bez minulosti a rodiny? LEGENDY OŽÍVAJÍ – ČAS DRAKŮ OPĚT NASTAL!... celý text

Literatura světová Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: , Cosmopolis

Dragon Daughter , 2018

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Dračí dcera. Přihlašte se a napište ho.

Njangu
28.11.2023 4 z 5

Cílovou skupinou jsou opravdu mladší čtenáři. Rovnat se kniha nemůže s velkými díly typu Odkazu dračích jezdců, apod. Už rozsahem stran nám knížka říká, že bude děj jednodušší a musí se do něj vměstnat vše, co ostatní autoři roztáhnou do několika dílů. Ale příběh to byl pěkný, oceňuji, že jsem si konečně mohla přečíst standalone knihu a nečekat na vydání dalších dílů. Na plný počet hvězdiček to není, ale kdo má rád draky a nevadí mu dětské pojetí příběhu, tak doporučuji přečíst.

M.C.SMITH
10.05.2023 4 z 5

Kniha se četla velmi dobře, je určena mladým čtenářům.
Příběh bych dala mladé slečně ve věku okolo dvanácti třinácti let. Mám ráda draky a díky knize jsem se zase mohla vrátit do svým mladších let. Čtení jsem si užila, bylo to fajn.
Příjemné odpočinkové čtení, které potěší.

knizninadsenec
05.04.2023 5 z 5

Nádherný příběh, který jsem si naprosto zamilovala. Děti se chovaly na víc, než uvádí autorka a já si je tak nedokázala nepředstavovat při čtení. Příběh se čte dobře, zaujme, je proměnlivý, nepředvídatelný.

GRADA odstartovala vlastní young adult edici

25.07.2022

Billy Summers, Medovník s pepřem a další knižní novinky (20. týden)

15.05.2022

Kniha Dračí dcera v seznamech