Návrat přehled

Návrat https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/153042/bmid_drakie-navrat-NrU-153042.jpg 4 570 570

Drakie série

V druhém díle Drakie se Jacinda rozhodla vydat za svou matkou, kterou drakijský kmen vykázal z města. Předtím ale ještě chce zachránit Miriam, mladší Cassianovu sestru, z enkroské pevnosti, protože cítí určitou odpovědnost za to, co se jí stalo. S Jacindou chce opustit město i Tamra, která se jednou provždy utvrdila v tom, že o ni Cassian nestojí a nikdy stát nebude, obzvlášť poté, co uzavřel svazek s Jacindou. Záchrannou skupinu nakonec ale tvoří čtyři osoby: Jacinda, Tamra, Cassian a Will. Všichni, i když s výhradami, ve finále odsouhlasí nebezpečný plán, v rámci kterého se má Jacinda dostat do pevnosti jako zajatec, najít Miriam a pak se jen nechat zachránit zbývající trojicí. Cassian by ji totiž díky poutu, které mezi nimi vzniklo po uzavření svazku, měl bezpečně najít. Jenže jedna věc je plán a druhá věc je realita…... celý text

Fantasy Dívčí romány
Vydáno: , CooBoo

Hidden , 2012

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Návrat. Přihlašte se a napište ho.

Marthas
25.10.2023 2 z 5

(SPOILER) 1,5/5 Tak konečně z krku. Co napsat, kdyby si autorka ke konci odpustila ten větší šmodrchanec a tu závěrečnou bitvu, která stejně nebyla nijak moc kvalitní a uvěřitelná, tak bych možná řekla, že třetí díl byl nej. Ale na můj vkus tam bylo moc mrtvých a stejně to působilo uspěchaně a nedodělaně. A úplný konec, takhle si shledání nepředstavuju. Hlavní hrdinka je pěkně pitomá, proč nepoužila pouto a Case nevarovala (bum hlavou do zdi)) a já jsem neskutečně šťastná, že už ji a její změny názorů nebudu muset dál snášet. Zajímalo by mě, zda to bylo cílené napsat ji takovou anebo zda byla chyba někde v mattrixu.

Malinali
29.06.2023 5 z 5

Celá série je super vč. doplňkové čtvrté knihy. Ačkoli nejsem věková kategorie příběhu, moc mě tato série bavila - draci, boj za "místo na zemi" i zajímavá zápletka.

Iva095
15.06.2023 5 z 5

Pěkné zakončení celé série.

Knižní novinky (22. - 30. 4.)

22.04.2013

Kniha Návrat v seznamech