Dvakrát sedm pohádek přehled

Dvakrát sedm pohádek https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/152/bmid_dvakrat-sedm-pohadek-Pmt-152.png 5 413 413

Známé pohádky přebásnil nádherným jazykem František Hrubín a vznikla půvabná knížka pro nejmenší děti. V hravých a dobře zapamatovatelných verších se děti skamarádí s Červenou karkulkou, Budulínkem, Otesánkem, Palečkem i Smolíčkem, ochutnají Perníkovou chaloupku, Dědečkův koblížek i Velikou řepu, proběhnou se s kuřátkem v obilí a se zvířátky v začarovaném lese. Půvabná a nestárnoucí knížka, po níž je stále sháňka, je vhodná k předčítání i pro první samostatné čtení.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Dvakrát sedm pohádek. Přihlašte se a napište ho.

Janizoun
07.05.2024 5 z 5

Krásné a známé veršované pohádky se dětem moc líbily. Ve čtení jsme se střídali a moc je to bavilo.
Doporučuji malým čtenářům na procvičování čtení. Textu není mnoho, je rozdělen do částí a doprovází ho krásné ilustrace.
Tato kouzelná kniha patří mezi mé nejoblíbenější.

mataaskorice
06.03.2024 4 z 5

Knížku jsem si koupila hlavně kvůli Trnkovým ilustracím. Ve finále jsem nadšená z textu, protože v knížce jsou zastoupeny Hrubínovy notoricky známé básnické příběhy, naopak Trnkovy ilustrace mě lehce děsí.

katka134
28.10.2023 5 z 5

Tyhle krásné pohádky si musí zamilovat každý. V dospělosti je milé, vrátit se na chvíli do dětství za kuřátkem nebo koblížkem.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Dvakrát sedm pohádek v seznamech

v dalších seznamech10x