Dvojitá ozvěna přehled

Dvojitá ozvěna https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/399313/bmid_dvojita-ozvena-QB9-399313.jpg 4 180 180

Romantický příběh mladého muže, hledajícího lásku, z atraktivního prostředí prudce se měnícího filmového průmyslu počátkem 90. let. Martin je inteligentní mladý muž, který se již brzy po škole dostává k zajímavému zaměstnání v rychle se rozvíjející firmě, které se v bouřlivých devadesátých letech daří úspěšně etablovat na nově vznikajícím trhu filmových distribucí. Jen na ženy má – zdá se – tak trochu smůlu. Hanka zvaná Hany, dívka jeho snů a rozhlasová moderátorka, se zřejmě nechce příliš vázat, dokonce odjíždí do USA, a ani u ostatních žen, s nimiž se snaží mít trvalejší vztah, nenachází štěstí, dost často z důvodů, které mu připadají nepochopitelné. Při svých cestách za nakupováním nových filmů na festivalech po celém světě se však s Hany opět setkává, a dokonce opakovaně. Jde jen o náhodu? Či snad osud? Nebo je všechno ještě úplně jinak?... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Dvojitá ozvěna. Přihlašte se a napište ho.

Zuzulinka
23.10.2023 5 z 5

Krásný příběh. Četlo se jedním dechem. Líbil se mi konec knihy.

cérka
17.10.2023 3 z 5

Kniha mi více než román připomíná deníkové záznamy. Bohužel mi milostný příběh kazilo spoustu "nepodstatných" věci, kterým je zde věnováno až moc času a prostoru, a díky nimž jsem se místy nudila. Ovšem devadesátá léta, naopak opět díky nim, z této knihy úplně sálají. Svět filmu a videopůjčoven mě prostě nebaví :(
Jednotlivé postavy jsou díky dobrému propracování dobře zapamatovatelné, ale chybí jim jiskra. Chybělo mi prostě něco co by mě k ději více připoutalo a nutilo mě pořád číst.

helenkan
18.09.2023 3 z 5

Zajímavé vzpomínání na devadesátá léta. Nakouknutí do zákulisí vzniku videopůjčoven. Taky jsem si chodívala půjčovat. Knížku jsem si ráda přečetla a příběh se mi líbil. Docela se mi líbí autorův styl psaní, dobře se mi čte.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Dvojitá ozvěna v seznamech

v Právě čtených1x