Dvojníci přehled

Dvojníci https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/426979/bmid_dvojnici-DUZ-426979.jpg 4 172 172

Dvojníci série

1. díl

Letos na podzim přichází do třetího ročníku prestižní Černohvozdské akademie šest nových studentů. Ale nejsou to jen tak obyčejní ambiciózní teenageři. Jsou to klony. A do školy chodí spolu se svými originály. Dvojníci jsou předmětem každé konverzace. Co jsou tyto klony zač? Proč všichni chodí na Černohvozd? A kdo je ten šílenec, který porušil zákon, aby je stvořil? Emmaline Chanceové je to ukradené. Její nejlepší kamarád Oliver v létě zemřel a ona se musí ze všech sil snažit, aby bez něj den za dnem přežila. Poté se však ocitne tváří v tvář Levimu – jednomu z Dvojníků a přesné kopii Oliverova DNA. Emma je záhy vtažena do party Dvojníků. Nemůže uniknout znepokojivým pravdám o klonech a svém prestižním internátu. Nikomu se nedá důvěřovat… Dokonce ani chlapci s Oliverovým obličejem, který se jí zamlouvá čím dál víc…... celý text

Literatura světová Sci-fi Pro děti a mládež
Vydáno: , King Cool

Similars , 2019

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Dvojníci. Přihlašte se a napište ho.

ZuzanaZ83
26.03.2024 5 z 5

Příběh z jedné prominentní střední školy v ne tak úplně vzdálené budoucnosti. Tento rok přibude do druhého ročníku šest nových žáků, kteří jsou ovšem klony těch současných.

Kniha mě moc příjemně překvapila. Kromě klasické Young adult zápletky hate to love otevírá i témata etických otázek.

Doufám, že další díl brzy vyjde i u nás, každopádně jdu hledat pro jistotu originál

AraVulpecula
21.03.2024 4 z 5

Konec byl trochu pomatený, ale jinak rozhodně doporučuji - svižné čtení, promyšlené zápletky, sympatické postavy, prostě dobré young adult sci-fi.

dee101
24.08.2023 5 z 5

Mně se to líbilo, akorát doufám, že vyjde tedy druhý díl.

Knižní novinky (7. týden)

08.02.2020

Kniha Dvojníci v seznamech