Dvojtáta přehled

Dvojtáta https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/417977/bmid_vojtech-bernatsky-dvojtata-J0P-417977.jpg 4 89 89

Tátou po čtyřicítce? Pro známého českého moderátora žádný problém. Tedy skoro žádný. „Od sestřičky dostávám roušku, bílou gumovou obuv, zástěru a hodně široké zelené kalhoty. Kačenka už leží na sále a já usedám k její hlavě. Prakticky vzápětí se to stane. ­Matyáš je na světě a já si pozvolna uvědomuju, že jsem dvojtáta,“ nadšeně popisuje sportovní moderátor Vojtěch Bernatský. Nevšední příběhy všedních dnů v podání dvojnásobného otce, který slasti i strasti spojené s dětmi prožívá po čtyřicítce. A je zřejmé, že ho to jaksepatří baví!... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Dvojtáta. Přihlašte se a napište ho.

xxtom
02.11.2023 3 z 5

Pana Bernatského mám moc rád. Kniha je takový rodinný deníček, ze kterého je vidět, že je opravdu šťastných otcem.

Cher
12.10.2022 3 z 5

Na knížku jsem se moc těšila, ale jsem docela zklamaná. Bylo to příjemné čtení, občas vtipné, ale asi mělo zůstat jen jako blog. Pan Bernatský má určitě úžasnou pohodovou rodinu, je skvělý táta, manžel a syn. Ale jak už tu někdo psal, knížka je spíše deníčkem jeho rodiny. A nejvíc si asi budu z knížky pamatovat, že autor je velmi citlivý, rád se při každé příležitosti dojímá.

attila1
15.06.2022 4 z 5

Vtipné čtení na dovolenou.

Kniha roku 2020 je vyhlášena!

15.10.2020

Ocenění knihy (1)

2020 - Kniha roku - Čtení tě mění (Objev roku)

Kniha Dvojtáta v seznamech

v Právě čtených4x