Kráľ z ulice přehled

Kráľ z ulice
https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/504807/mid_kral-z-ulice-CX7-504807.jpg 5 24 24

On žije ako bezdomovec. Ona ho pozná ako milionára... Eszter Tóth pracuje na recepcii Airbnb hotela a aj keď svoju prácu nemá rada, stretáva zaujímavých ľudí z celého sveta. Záhadný klenotník Antony ju však zaujme až príliš... Ako recepčná nesmie mať vzťahy s hosťami, inak by prišla o prácu. A to si nesmie dovoliť, aby neskončila na ulici. Elegán v obleku si zas drží odstup a musí uchrániť svoje temné tajomstvo, aby sa z tej ulice dostal. Obaja bojujú so svojimi vlastnými démonmi a musia nájsť silu zmeniť svoj život. Ten im však skomplikuje láska a tenký ľad ich zakázanej príťažlivosti sa rýchlo roztápa... Osud v tej najnevhodnejšej chvíli znovu zamieša karty. Vytiahne Eso, Čierneho Petra, alebo Divokú kartu, ktorú nik nečakal? Vyhrá spriaznenosť duší alebo duchovia minulosti? Alebo veľké odhalenie spôsobí, že sa všetko skončí úplne inak? Vydajte sa spolu s autorkou na potulky nádhernou Budapešťou, ktorá ukrýva príbeh jednej stratenej koruny a jedného kráľa, dvoch zmätených sŕdc a piatich neuveriteľne prepletených osudov. Román Kráľ z ulice je treťou knihou z Edície Z(et), v rámci ktorej vyšli aj bestsellery Cudzinec z papiera a Detektív z minulosti.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Kráľ z ulice. Přihlašte se a napište ho.

Vlasta71
10.03.2024 5 z 5

Krásná romantická oddechová kniha.
Jak se člověk dostane na dno a na ulicí? Někdy velice snadno. Antony Král musí zabojovat až u soudu aby se opět stal váženým klenotníkem. Eszter pracuje v hotelu a Antonyho potká jako bohatého obchodníka. Zamilují se? Odhalí tajemství a dojde k spravedlnosti? Otevřený konec vybízí k otázce bude pokračování?

DJDunda
24.02.2024 4 z 5

Najskôr som si myslela, že knihu prečítam za jeden deň, keďže je som presne na takéto ,,lovestory,, , nejako som sa ale nevedela začítať do prvej polovice, s druhou to už išlo rýchlo. Eszter mi niekedy prišla mimo realitu a dosť nelogicky sa správala, ale ostatné postavy boli skvelé. Za mňa by to chcelo nejaké konkrétnejšie dokončenie príbehu.

Sixtínka
16.06.2023 4 z 5

Príjemná oddychovka. Čítalo sa to dobre - fajn zápletka a hlavné postavy, ktoré si obľúbite. Navyše je v knihe zopár pekných myšlienok a téma bezdomovcov mi brnkla na citlivú strunu, keďže aj ja som presvedčená, že nie každý skončí na ulici vlastnou vinou a v nijakom prípade netreba týchto nešťastníkov súdiť a už vôbec nie odvracať od nich zrak. Kiežby bolo na svete viac takých ľudí ako Henry (Joshua) a Eszter.

Vychází Kouzlo všité do šatů a další knižní novinky (45. týden)

04.11.2022

Kniha Kráľ z ulice v seznamech

romantika

2022  78%Cizinec z papíru