Elita přehled

Elita https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/476260/bmid_elita-hpt-476260.png 4 4431 4431

Selekce série

Pokračování soutěže o prince Maxona, která začala v Selekci, je čím dál tím tvrdší. Jak si s tím poradí Elita - zbylých 6 dívek? Do Selekce vstoupilo 35 dívek. Nyní jich je jen šest, ale soutěž o srdce prince Maxona je tvrdší než kdykoli předtím. A k tomu všemu se America nemůže rozhodnout, po kom vlastně touží. Je to Maxon, s kterým by mohla žít jako v pohádce? Nebo Aspen, její první láska? America nejvíce ze všeho potřebuje čas, avšak zbytek Elity přesně ví, co chce. A okamžik rozhodnutí se neodvratně blíží.... celý text

Literatura světová Sci-fi Pro děti a mládež
Vydáno: , CooBoo

The Elite , 2013

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Elita. Přihlašte se a napište ho.

Rapeh
dnes 4 z 5

No chvílemi jsem měla sto chutí Ameriku proplesknout. Max je pořád miláček , chvílemi jsem ho nechápala ale na konci knihy to vysvětlil a o Aspenovy asi nemám chuť se rozepisovat. Tento díl byl o trošku horší než předchozí. Pochopila jsem ale proč musí celá knižní série cestovat po světě s mojí dcerou

Grace_Foster
11.05.2024 5 z 5

(SPOILER) 1. díl byl moc hezký a tento také. Zábavný a napínavý děj s milými postavami. Nelíbilo se mi jak se America furt nemůže rozhodnout jestli chce Aspena nebo Maxona( fandim Maxonovi)

katerina1237
05.03.2024 5 z 5

Jedno velké WOW!! Začíná se to trochu komplikovat a vybarvovat. Věci začínají pomalu dávat smysl a já se nedokázala odtrhnout. Zvratů je o dost více než v prvním díle, a více otázek než odpovědí. Kdo byla ta dívka? Byli tam? Lže? Proč se to děje?! Jak to skončí? A plno dalších
Tentokráte už to nebylo tak “mírumilovné a taky bych chtěla dodat, že America je sice někdy super, ale trochu mě chvílemi začíná štvát. U nějakých jejích rozhodnutí jsem si málem rvala vlasy.
Romantická linka se docela zamotala, chvíli tak, chvíli onak, ale můj favorit se nemění!!!
Neznám motivy vedlejších postav. Chci je znát. A to znamená jediné kde je další díl ať si ho můžu co nejdříve přečíst :)

50 nejčtenějších knih minulého roku (2016)

17.01.2017

Připravované knižní novinky (20. - 26. 4.)

19.04.2015

Láska je nádherný strach.

Opravdová láska je obvykle ta nejprobamatištější.

Kniha Elita v seznamech

v Právě čtených59x