Encyklopedie Larousse - příroda přehled

Encyklopedie Larousse - příroda https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/362134/bmid_encyklopedie-larousse-priroda-w4m-362134.jpg 5 3 3

Encyklopedie seznamuje nejmenší děti hravou a zábavnou formou s podivuhodným světem přírody. Tematicky rozčleněné kapitoly představují přírodu ve všech ročních obdobích i v rozmanitých prostředích (hory, les, moře), ale představují též přírodu exotickou, přírodu rozhněvanou a přírodu ohroženou. Bohaté ilustrace a jednoduché obrázkové příběhy usnadňují dětem pochopení a knihu zpestřují mimo jiné zábavné úkoly a zajímavosti.... celý text

Příroda, zvířata Pro děti a mládež Pro nejmenší
Vydáno: , Knižní klub

L'encyclopedia Larousse de la nature

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Encyklopedie Larousse - příroda. Přihlašte se a napište ho.

Briv
05.05.2024 5 z 5

* Knížku jsme si půjčovali z knihovny pro čtyřletého syna na dovolenou pod stanem, takže spojení s přírodou bylo docela velké:). Syn se do ní ve chvílích odpočinku pustil i sám, ale často jsme si v ní četli spolu. Kniha je dělená podle různého prostředí a jsou zde popsány i přírodní úkazy a zajímavosti. Obecně si myslím, že je kniha vhodná i pro menší děti, ale syn měl hodně otázek, takže bude bavit i starší. A zabaví se i rodiče, pokud neví odpovědi na všetečné otázky od dítěte :).

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Encyklopedie Larousse - příroda v seznamech

v dalších seznamech1x