Smrtící extáze přehled

Smrtící extáze https://www.databazeknih.cz/img/books/23_/2366/bmid_smrtici-extaze-fmc-2366.jpg 4 244 244

Eva Dallasová série

Tři mrtví, kteří očividně spáchali sebevraždu. Tři neznámé osoby, které nemají vůbec nic společného a neexistuje ani žádný motiv, napovídající, že by se mohlo jednat o vraždu. Poručík Eva Dallasová se však nemůže zbavit podivného pocitu. Něco tady není v pořádku. Soudní pitva její podezření potvrdí - v mozcích všech tří obětí jsou nalezeny záhadné stopy. Jedná se o genetickou anomálii, nebo snad o technicky dokonalý způsob vraždy? Evu vyšetřování zavede do světa počítačových simulací a her virtuální reality.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Romány
Vydáno: , Columbus (ČR)

Rapture in Death , 1996

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Smrtící extáze. Přihlašte se a napište ho.

TeaPeter
30.03.2024 4 z 5

Dobré pokračování série. Urputnost Dallasové se stupňuje a už teď byla na konci jen o vlásek od svěrací kazajky :) Peabodyová se z watsonovských počátků pomalu stává velmi důležitým prvkem, který Dallasovou stabilizuje od bytí ještě neřízenější střelou.

m.valova
10.01.2024 4 z 5

Další povedená zápletka z budoucnosti a moderní technologie ve hře.Dallasová si jde urputně za svým a snaží se dokázat,že zdánlivě jasné sebevraždy jsou vraždy a najít viníka jí dá hodně úsilí,ale jako vždy se podaří,určité podezření na vraha jsem měla,ale opravdu až ke konci knihy.

pip11
20.04.2023 5 z 5

Tohle byla má první kniha z této série a dalo fušku sehnat jeden z prvních dílů, abych se lépe orientovala v ději. Co se příběhu týče, tak byl moc povedený a já se budu poohlížet po dalších dílech.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Smrtící extáze v seznamech

v Právě čtených4x