Smrtící nesmrtelnost přehled

Smrtící nesmrtelnost https://www.databazeknih.cz/img/books/23_/2365/bmid_smrtici-nesmrtelnost-GMO-2365.PNG 5 286 286

Eva Dallasová série

Smrtící serie série

. díl

Poručík Eva Dallasová, která má právě před svatbou se svým snoubencem, miliardářem Roarkem, je pověřena vyšetřováním smrti top-modelky Pandory. Hlavní podezřelou se shodou nešťastných náhod stává její přítelkyně, svérázná zpěvačka Mavis. Zdá se, jako by svět špičkového modelingu pod svým třpytivým povrchem skrýval ještě jednu, už ne tak elegantní tvář - tvář plnou násilí, chamtivosti a touhy po moci. Stopy ukazují na možného pachatele, avšak Evě její neomylný instinkt napovídá, že skutečná pravda se může skrývat někde docela jinde. Tam, kde by ji nikdo nehledal...... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Romány
Vydáno: , Columbus (ČR)

Immortal in Death , 1996

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Smrtící nesmrtelnost. Přihlašte se a napište ho.

TeaPeter
18.03.2024 4 z 5

Dobré zamotané pokračování. Pořád mě ale baví představy o vývoji techniky v době vydání originálu: do vesmíru létají, planety kolonizovali, satelity postavili, ale na data mají pořád disky. Jsem zvědavý, jestli se tahle linka potáhne celou sérií.

Senza Jenka
09.02.2024 4 z 5

Příjemně zamotané. Pachatele jsem neodhalila. Jen mi trochu vadí to neustálé lovení ve vlastním rybníčku - zřejmě nakonec úplně všichni kolem Dallasové budou postupně podezřelí z vraždy.

m.valova
11.11.2023 5 z 5

Knihy,které se odehrávají v budoucnosti,nebo jsou trochu sci-fi normálně nečtu,ne že bych nechtěla,ale mám pocit,že tomuto tématu prostě nerozumím Ovšem tato série je vyjímkou a čtu ji moc ráda i když mám co dohánět,ale musím číst od začátku,chybí mi druhý díl,ale ten prostě v knihovně není.Příběh tohoto dílu se točí kolem drogy zvané Nesmrtelnost a je v něm smrti až dost,ale není brutální.Dallasová a její parťačka jsou moc fajn a já se těším na další chvíle,které s nimi doufám budu postupně trávit.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Smrtící nesmrtelnost v seznamech

v dalších seznamech1x