Smrtící pomsta přehled

Smrtící pomsta https://www.databazeknih.cz/img/books/23_/2367/bmid_smrtici-pomsta-pbm-2367.jpg 5 214 214

Eva Dallasová série

Zabijákovy morbidní hádanky, jimiž je láká na místo zločinu přivádějí policii k šílenství. Jeho zlomyslné nápovědi mají totiž pokaždé něco společného: na záchranu oběti je vždycky už příliš pozdě. Eva se ze všech sil snaží dopadnout vraha a zabránit dalšímu řádění. Z minulosti zavražděných se však vynořují dávná a temná tajemství, která neomylně vedou k Evinu manželovi, multimilionáři Roarkeovi...... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Romány
Vydáno: , Columbus (ČR)

Vengeance in Death , 1997

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Smrtící pomsta. Přihlašte se a napište ho.

Senza Jenka
08.02.2024 5 z 5

(SPOILER) Samozřejmě, že z dnešního hlediska se mohou elektronky a fax dohromady s plně funkčními satelity na okolních planetách jevit trochu legračně. Ale je potřeba vzít v úvahu skoro 30letý odstup od doby, kdy byla kniha napsána. Futuristické rozdíly jsou malé, ale rozšiřují možnosti scén ohledně komunikace (hologramy...), stříleček (laser...), honiček poldů se zločinci (vzdušná doprava, kolmý start auta...), rutiny u počítače atp. Mě to docela baví.
Na Evě mi vadí ta vzteklá a odtažitá povaha, většinou mě unavuje se takovými lidmi zaobírat. Roark je zase tak dokonalý, že prostě není reálný. Ale funguje to.
Příběh o staré, dobře uleželé pomstě v kombinaci s náboženským fanatismem a osobní angažovaností hlavních hrdinů není sice možná dokonale originální, ale má spád a logiku.

branislav1814
03.01.2024 4 z 5

Tohle je jedna z mála knižních sérií která mě opravdu baví.

Babo
04.04.2022 3 z 5

Možná budu ve svém hodnocení nespravedlivá,protože kniha se četla dobře. Ale nebylo v ní nic originálního .
To ,že se celá série odehrává v budoucnosti mi příjde celkem zbytečné. Rozhodně se zde neobjevují věci příliš odlišné od současnosti .Dokonce i v roce 2058 budou lidé používat fax,tak to mě pobavilo.
Jako oddechovka,ale dobrý.Prostě průměr.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Smrtící pomsta v seznamech

v dalších seznamech1x