Smrtící rituál přehled

Smrtící rituál https://www.databazeknih.cz/img/books/23_/2369/smrtici-ritual-2369.jpg 5 222 222

Eva Dallasová série

Ve chvíli, kdy dojde k vraždě policisty, vkročí poručík Eva Dallasová, pověřená vyšetřováním případu, na nebezpečně horkou půdu. Náhle před ní vyvstává nelehké dilema, a Eva je nucena volit mezi osobní loajalitou a profesionální etikou. Stopy ukazují k některému z dávných kultů či bizarních rituálů, o nichž si většina lidí myslí, že byly nenávratně zapomenuty. Zdá se však, že nezanikly tak docela...... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: , Columbus (ČR)

Ceremony in Death , 1997

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Smrtící rituál. Přihlašte se a napište ho.

TeaPeter
14.04.2024 3 z 5

Jako učebnice předpojatosti a zaslepení předsudky a statistikami to bylo dobré. Ale jinak to byl nešťastně zavražděný dobrý námět. Vlastně případ ani Eva nevyřešila - pachatel jí všechno nadiktoval. Byla přitom tak netrpělivá, že jí musel přivázat, aby si to vydržela poslechnout.

Senza Jenka
05.02.2024 3 z 5

Moc se to vleklo. Spousta točení v kruhu. Spousta přehlédnutých očividností. Za to, jak byla hnusná na Chase Fortea ubírám *.
Jinak je to slušný průměr.

Daneta
17.08.2023 2 z 5

Tento díl se mi nelíbil. Nedočetla jsem. Zkusím časem další knihu od tohoto autora. Na sérii jsem určitě nezanevřela.

Zatím zde není žádná související novinka.

Když někoho miluješ, odpustíš mu ty malé chybičky, ty velké ale nechceš vidět. Nechceš si připustit, čeho všeho je člověk, ke kterému ses připoutal, schopen, takže si stále něco namlouváš.

Kniha Smrtící rituál v seznamech

v dalších seznamech1x