Smrtící setkání přehled

Smrtící setkání https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/1707/mid_smrtici-setkani-unW-1707.jpg 5 177 177

Eva Dallasová série

Úspěšný a šťastně ženatý muž jménem Walter Pettibone skončí otráven na oslavě svých vlastních narozenin. Případ dostane na stůl poručík Eva Dallasová, ale teprve když dojde k další chladnokrevné vraždě a najevo vyjde totožnost pachatelky, ukáže se, že skutečný motiv byl jen jeden: pomstít se Evě za to, že ženu mnoha jmen, avšak vždy s iniciálami J. D., poslala před několika lety za mříže. Nyní je ale psychopatická travička opět na svobodě a přes všechno Evino úsilí stále uniká spravedlnosti. Kromě toho je čím dál jasnější, že konečným cílem má být buď ona sama, anebo – což se jeví ještě pravděpodobnější – Evin multimilionářský manžel Roarke. A přestože jeho majetek na Zemi i mimo planetu (máme rok 2059!) je nevyčíslitelný a jeho moc i konexe nepředstavitelné, není tak úplně jisté, že jej to všechno dokáže ochránit. Eva však nasadí všechny síly, včetně vlastního života, aby zachránila muže, jejž miluje...... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: , Columbus (ČR)

Reunion in Death , 2002

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Smrtící setkání. Přihlašte se a napište ho.

Ulala
24.09.2023 4 z 5

Eva pokořila další nebezpečnou travičku, která ohrožovala mimochodem i Roarka. Tentokrát zabodovala i Peabodyová - vyřešila úspěšně svůj samostatný případ. Do děje byli zapojeni i volnomyšlenkářští rodiče Peabodyové a Eva se pokusila o návrat zpět v čase do doby svého dětství, který by měl vést k vyrovnání se s nešťastnou minulostí. Opět povedený díl.

pip11
11.05.2023 4 z 5

U této série mi trochu vadí nepromyšlené technologie po roce 2050, které asi nebudou autorčinou silnou stránkou. Jinak příběh šílené travičky byl dobrý.

Iva B.
26.11.2021 5 z 5

Eva Dallasová je jedna z mých oblíbených hlavních hrdinek, spolu s manželem Roarkem a celým jejím týmem. Já bych se opakovala. Opět skvělý díl a já se těším na další setkání.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Smrtící setkání v seznamech

v dalších seznamech1x