Smrtící spiknutí přehled

Smrtící spiknutí https://www.databazeknih.cz/img/books/23_/2372/bmid_smrtici-spiknuti-JD1-2372.jpg 5 195 195

Eva Dallasová série

Je nalezen mrtvý bezdomovec. To by nebylo nic divného, kdyby mu nechybělo srdce. Stopy na těle zavražděného, dokonalost operační rány a řezů nevypadají jako dílo zběsilého vraha, ale spíš jako práce špičkového chirurga...

Literatura světová Detektivky, krimi Romány
Vydáno: , Columbus (ČR)

Conspiracy in Death , 1999

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Smrtící spiknutí. Přihlašte se a napište ho.

animovanej medv
26.11.2021 3 z 5

Kdo zná příběhy o Evě Dalasové, tak ho nic moc nepřekvapí.

Eva je 100% morální, nepodplatitelná a směle riskuje vlastní život, aby zachránila životy ostatních. S Rorkem mám dokonalý vztah, plný sexu, který jsem ovšem přeskakovala. Rork je dokonalý, což mi na něm vadí, protože jak známe ze slavného filmu s Marilyn Monroe - nikdo není dokonalý.

Samotná detektivka je příjemná, ačkoli už celkem brzo zjistíte vraha a jen čekáte, jak se to detektivům podaří dokázat.

Nejvíc ale hvězdiček získala dojemná část, kdy Eva přišla o odznak a já forma vyšetřování, když se nemusí řídit předpisy...

gigi77
30.01.2020 4 z 5

Osmý díl ... četla jsem po kouskách, usínala často při druhé stránce a milostné pasáže přeskakovala. V celku to však nebylo špatné, přesto je čas na změnu a od série si dám chvíli pauzu.

Jiparis
29.12.2019 3 z 5

Asi je to tím, že nejsem fanouškem sci-fi, a tak mě příběh nijak zvlášť nezaujal. Raději bych sledovala Evu Dallasovou, jak si s problémy poradí sama, bez vymožeností, kterými disponuje Roarke.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Smrtící spiknutí v seznamech

v dalších seznamech1x