Smrtící vize přehled

Smrtící vize https://www.databazeknih.cz/img/books/25_/25922/bmid_smrtici-vize-RjM-25922.jpg 5 159 159

Eva Dallasová série

Léto 2059 je dlouhé a horké...a plné krve. Zpráva z dispečinku volá poručíka Dallasovou k případu do Central parku a tak začíná vyšetřování série hrůzostrašných vražd. Oběť je nalezena na břehu temného jezera, na sobě nic, krom červené šňůry kolem krku. Ruce sepjaté, jakoby k modlitbě. Ale co je nejhorší a co poručíka Dallasovou znepokojuje nejvíce jsou oči, které někdo vyjmul s chirurgickou přesností. Postupně se objevují další oběti se stejnými znaky a Eva zoufale hledá odpovědi. Proti svému přesvědčení přijme pomoc od jasnovidky, která má postupně několik vizí o vraždách, které probíhají a popisuje je v šokujícím detailu. Když je Evina kolegyně Peabodyová zraněna při jednom z útoků, hon se stává ještě dramatičtějším. Jsou oči pro vraha symbolem? Nebo jde o nějaký příšerný rituál? Suvenýr? S pomocí Roarkea, svého manžela, musí Eva pochopit vrahův motiv dříve, než se další vize stane její další noční můrou.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Sci-fi
Vydáno: , Columbus (ČR)

Visions in Death , 2004

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Smrtící vize. Přihlašte se a napište ho.

lucakuca
06.03.2023 5 z 5

Skvělý díl! Po dlouhé době jsem si zase zobla jeden díl a spokojená!
Jako když si dáte dobrotu, o které víte, že je mooc dobrá, a přesto vás to zase překvapí, jak vlastně moooc dobrá je!
A nejlepší je ten přítomný okamžik, protože ji baštíte teď a tady!

jarkaska
11.10.2022 5 z 5

Opět další skvělá Eva Dallasová. A ten konec, tak to jsem nečekala. Prostě super.
A s chutí na další díl série.

Senza Jenka
02.08.2022 5 z 5

Tohle byla velká klasika, včetně toho hřbitůvku na farmě. Nepochopila jsem pouze, proč najednou změnil postup a začal je vystavovat. A ten závěr byl krásně nečekaný.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Smrtící vize v seznamech

v Právě čtených1x