Rukojmí přehled

Rukojmí
https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/295418/bmid_rukojmi-jZg-295418.jpg 4 141 141

Eve Rossi série

„Jeden z nejlepších thrillerů roku!“ Library Journal, Suspense Magazine Ikonický svatostánek ohrožuje teror, který srazí New York na kolena. Ztichlý Manhattan brzy ráno… Před katedrálou svatého Patrika stojí mladá žena, v ruce drží dřevěnou destičku s nápisem „POMOZTE MI“. Je vyděšená, nemluví, a když se jí někdo pokusí vyhovět, umírá zasažena přesně mířenou ranou do čela. Poklidná předvánoční atmosféra rázem vezme za své. Pro jednu agentku FBI, několik rukojmí neznámého šílence a celé město začíná dlouhý a trýznivý den. Útočník trvá na tom, aby byla přivolána zvláštní agentka Eve Rossiová. Odmítá vyjednávat a má opravdu nezvyklé požadavky. Hrozí výbuchem katedrály a těch, kteří v ní zůstali uvězněni. A přitom chce tak málo – jen vyslechnout pětici „svědků“, obyčejných lidí, které podle všeho nic nespojuje. Všem hodlá položit stejnou, jednoduchou otázku: Čím jste se provinili? Za špatnou odpověď však následuje trest…... celý text

Literatura světová Thrillery
Vydáno: , Knižní klub

Hostage Taker , 2015

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Rukojmí. Přihlašte se a napište ho.

Antaki_Thorin
05.03.2022 4 z 5

Po delší pauze jsem zpátky a rovnou píšu hodnocení na tuhle parádní knížku. Napínavá, čtivě zpracovaná, do poslední stránky jsem netušila, jak to dopadne. To miluju - už už si myslíte, že víte naprosto přesně, jak to skončí. A pár stránek na to už zase víte jen to, že nevíte nic :-)

Jurajovamaka
28.02.2021 5 z 5

Táto kniha ma naozaj velmi prekvapila. Dej bol velmi zaujimavý. Kniha ma drzala v napatí az do samotneho konca. Citala sa velmi lahko. Vrelo odporucam.❤
Ďalšie moje recenzie na knihy istagram: majusikboxxy ♡

pifffka
23.09.2020

Přečteno a zapomenuto.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Rukojmí v seznamech

v Právě čtených1x