Expedície 1973 - 1982 přehled

Expedície 1973 - 1982
https://www.databazeknih.cz/img/books/96_/96866/bmid_expedicie-1973-1982-KvK-96866.jpg 4 67 67

Expedície Júliusa Satinského sú výberom z jeho cestovných denníkov. Kniha obsahuje šesť samostatných kapitol – expedícií, ktoré sú autentickými záznamami z letných turistických ciest.

Literatura slovenská Literatura naučná Cestopisy a místopisy
Vydáno: , Slovart (SK)

Expedície 1973 - 1982 , 2011

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Expedície 1973 - 1982. Přihlašte se a napište ho.

Corso
27.11.2020 5 z 5

Vynimocne obsahom, vynimocne formou, ako ked do ruk zoberiete pozostalosti, papieriky, listy, kusky planovanych tur, nuz...ako ked najdete nieto krasne po otcovi. Napriklad. A ma to aj gumicku :) Ak sa vam to podari este niekde zohnat, kupte. Je to taky knizny aj kniharsky klenot.

Marek.Sc
20.04.2020 4 z 5

Na túto knihu som sa naozaj tešil. Nepodarilo sa mi ju zohnať pri prvom vydaní a až v zozname prianí ma počkala pri jej ďalšej dotlači. Zážitky J. Satinského z jeho expedícií po Slovensku sú originálne napísané jazykom, akým len on dokáže zaznamenať pocity z ciest. Samotná kniha je originálny počin, ilustrovaná autorom a plná poznámok a autentických zážitkov, keď sa pútnici musia vysporiadať z nástrahami počasia, únavou, prírody aj samotných ľudí. Podľa knihy sa dajú reprodukovať aj jednotlivé trasy po Slovensku. Ku knihe je aj priložená mapa, poznámky z obyčajných nákupov a pod. Po knihe sa dá vždy po čase siahnuť aj viackrát. Milovníkov štýlu a la Július Satinský kniha určite poteší.

Jirikk
15.04.2020

Uzasna, nadherna knížka jak na čtení , tak z grafickeho zpracovaní - autenticke kresby, flek od hrnku atd... Nahodou jsem o ni zavadil před šesti lety....

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Expedície 1973 - 1982 v seznamech

v Právě čtených2x

deníky humor výpravy a expedice

Július Satinský
slovenská, 1941 - 2002