Falešný román přehled

Falešný román
https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/356393/bmid_falesny-roman-lof-356393.jpg 3 337 337

Falešný román série

Když je váš tatínek bohatý a dává, proč toho nevyužít? Život v luxusu je přece tak krásný, tak lákavý. Jenže co když taťulda utáhne kohoutky a začne blábolit cosi o samostatnosti, odpovědnosti a skutečném životě? No, pak si třeba vymyslíte, že píšete román. Protože umělci, jak známo, mají náklady a křehkou duši, kterou by nemělo nic vykolejit, aby se dílo zadařilo. Jenže každý plán, jak zjistí naše hrdinka, má ošklivé nutkání se komplikovat a komplikovat až do úplného zbláznění.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Falešný román. Přihlašte se a napište ho.

annanas67
22.01.2024 1 z 5

Děj je děsně mdlý a vleklý bez jakéhokoliv spádu. Nic co by mě upoutalo se nestalo, jen spoustu zbytečných vět. Měla jsem pocit, jako bych se vrátila o několik let zpět a četla knížku pro věkovou kategorii okolo dvanácti let. Ema se chová jako rozmazlený teenager, což je i její jediná charakteristika. Sympatická mi ale nebyla žádná z postav. Ani jako oddechovku, bez velkého očekávání, jsem nebyla schopna to dočíst.

gabriela8704
09.12.2023 5 z 5

Nejprve jsem si říkala, co za blbost jsem si to vybrala. Nakonec jsem se BAVILA celou knihu a hned se hrnu na 2.dil. Humoru prostě nikdy není dost a tento styl psaní se mi vážně zamlouvá.

Mojepočteníčko
09.05.2022 3 z 5

Musím se přiznat, že mi to čtení vcelku drhlo. Nejspíš proto, že jsem si Emu, hlavní hrdinku, fakt neoblíbila. ALE dočetla jsem protože:
a) je to první kniha české spisovatelky Magdy Mintové, odvedla kus práce a kdybych byla na jejím místě, taky si budu přát, aby čtenáři mou knihu četli a dočetli
b) bylo to jasně a srozumitelně napsaný, bez blbostí, nad kterýma bych se musela pozastavit
c) o hrdince měla jasnou představu a přesně takovou si ji stvořila
d) po tematice holocaustu jsem chtěla něco oddechového a to za mě příběh splňuje

Vyzkoušejte a uvidíte :)

Knižní novinky (6.11. - 19.11.)

07.11.2017

Kniha Falešný román v seznamech