Jak byl Fiškus malý a ztratil se přehled

Jak byl Fiškus malý a ztratil se
https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/26785/bmid_jak-byl-fiskus-maly-a-ztratil-se-dLD-26785.jpg 5 86 86

Fiškus série

Vyprávění o dědovi Pettsonovi a jeho zvláštním kamarádovi - roztomilém mluvícím kocourkovi Fiškusovi Na malém statku žil děda Pettson sám až do té doby, než od hodné sousedky dostal zvláštní dárek, malého neposedného kocourka. Získal tak milou společnost a zároveň skvělého kamaráda. A co víc, Fiškus se naučil mluvit. Pettson mu vypráví různé příběhy z dob, když byl Fiškus ještě malý. Tentokrát o tom, jak se ztratil a zároveň schovával před jezevcem, aby přitom nakonec získal další kamarády.... celý text

Dobrodružné Pro děti a mládež
Vydáno: , Knižní klub

När Findus var liten och försvann , 2001

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Jak byl Fiškus malý a ztratil se. Přihlašte se a napište ho.

janulka1310
24.01.2024 5 z 5

Přečteno během chvíle s dětmi na gauči :) Krásné, milé, vtipné!

Kajami
16.01.2024

Krásná dětská pohádka, kterou dostala dcerka k Vánocům. Velice se nám líbil konec. Těšíme se na další díly :)

kopeceli
08.07.2023 5 z 5

Nejprve jsem znala animovaný film, na který jsem s dětmi koukala pořád dokola. A teď úplně náhodou jsem narazila na knihy. Toť, že jsem je koupila!
A tato je neskutečně roztomilá. Fiškus koťátko a pak ztracený v bedýnce a hlídaný jezevcem A ty dokonalé ilustrace! Naštěstí ve stáří se vracíme do dětství a tak knihu po přečtení zakládám na čestné místo v knihovně. Pomalu se blížím věku, kdy ji budu nutně potřebovat:-)

Knižní novinky (34. týden)

16.08.2020

Kniha Jak byl Fiškus malý a ztratil se v seznamech