Závislá na tobě přehled

Závislá na tobě https://www.databazeknih.cz/img/books/28_/281836/bmid_zavisla-na-tobe-faK-281836.jpg 4 390 390

Fixed / Zavislí série

Alayna má budoucnost pevně naplánovanou. S vysokoškolským diplomem v hrsti už nebude muset dělat barmanku v nočním klubu a hlavně se vyhne pokušení propadnout některému z pohledných mužů, co sem chodí. Alayně se totiž láska pokaždé vymkne z ruky, a ta poslední dokonce vyústila v obvinění ze stalkingu. Když k jejímu baru zamíří Hudson Pierce a je jasné, že jeho jediným cílem je dostat ji do své postele, Alaynu ani nenapadne mu to dovolit. Pak jí ale Hudson nabídne pozici, kterou nedokáže odmítnout, a jeho smyslná blízkost a neskrývaná touha jsou najednou víc, než dokáže zvládnout.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

Fixed on You , 2013

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Závislá na tobě. Přihlašte se a napište ho.

MAU256
19.06.2023 3 z 5

Oba byli svým způsobem ze své minulosti zlomení, oba mají své démony, ale pokud jsou spolu? Kniha plná sexu, ale také bolesti, strachu a možná i nového začátku. Tak jsem zvědavá, jak jejich nevztah - vztah bude pokračovat dál.

Kristy.Seb
26.04.2023 4 z 5

Kde není námaha, tam není pokrok

Jednohubka s erotikou. Doufám, že narušení obou hlavních postav se bude dál vyvíjet.

Jita160
05.02.2023 4 z 5

Jako rozjezdová erotická kniha mě určitě zaujala.
V tomto žánru už nic nového i když za mě závislost v jakékoliv podobě je nesmírně čtivá a zajímavá.
Obě hlavní postavy jsou nějak narušení, ale tu chemii mezi sebou jsem jim věřila. Každý se nějak vyrovnává se svojí ne normální minulostí a stalking byl novinka o které se často nepíše.
Bylo to hodně erotické, chytlavé a vzrušující.
Doufám že pokračování pojede ve stejném duchu.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Závislá na tobě v seznamech

v Právě čtených1x
v dalších seznamech5x

sex láska erotika stalking závislosti vyrovnání se s minulostí

Laurelin Paige
americká, 1974