Fontána pro Zuzanu přehled

Fontána pro Zuzanu
https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/36048/fontana-pro-zuzanu-36048.jpg 3 56 56

Román známé slovenské autorky o prvních láskách dvou sester rozdílných povah a o jejich radostech i trápeních.

Literatura slovenská Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: , Albatros (ČR)

Fontána pre Zuzanu , 1971

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Fontána pro Zuzanu. Přihlašte se a napište ho.

Nofar197
03.01.2023 3 z 5

Knihu jsem četla koncem osmé třídy, ale díky celkem dobrému filmu Dušana Rapose jsem byla zklamaná. Oproti filmovému zpracování kniha neměla potřebný spád. Snad jediné, co mě zaujalo, byly vztahy v rodině Petrovych.

georginaa
10.06.2022 2 z 5

Jako holka jsem sbírala všechny dívčí romány od Albatrosu, co byly dostupné. A to zase jich moc nebylo, dostali jsme ve škole ediční plán pro mládež a objednávali knihy přes školu. Nicméně, tuto knihu jsem měla ráda a když natočili film, úplně jsem to žrala. Takže je to taková nostalgická vzpomínka na tu dobu.

ddkk
04.06.2022 3 z 5

Fontánu jsem nejdříve kdysi pradávno viděla v televizi a byl to takový normální příběh, který mi ani moc neutkvěl v paměti. A teď jsem našla i knížku a vůbec jsem nevěděla, že ji dávno doma máme. Vlastně jsem ani nevěděla, kdo Fontánu napsal..

...Tak teď to všechno vím a nemyslím, že jsem o něco přišla, když jsem bez téhle knížky tolik let dokázala přežít :-))))

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Fontána pro Zuzanu v seznamech