Francouzská jízda přehled

Francouzská jízda
https://www.databazeknih.cz/img/books/33_/335056/mid_francouzska-jizda-vMd-335056.JPG 3 57 57

Konečně bude zachráněna! Ivaně se splnil sen – nejenže se dostala na Filozofickou fakultu a studuje divadelní vědu, ale jede na jazykový kurz do Francie. Do sladké Francie, na Západ, za hranice, které si myslela, že nikdy nepřekročí. Vyráží do Paříže, potkává mnoho nových lidí, seznamuje se s cizinci a stopem jede do Toulonu. Je to životní zkušenost, která ji změní, i když úplně jinak, než si myslela. Protože žádná cesta není taková, jakou si ji představujeme…... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Francouzská jízda. Přihlašte se a napište ho.

klarinet02
11.05.2023 5 z 5

Asi jsem četla jinou knihu, než ostatní komentující. Kniha mě nadchla. Byla plná pocitů a vnesla nám pohled do života dospívající dívky, která žila v nelehké době za železnou oponou. Příběh a styl psaní nemusí být pro každého. Ale svou poetickou stránkou mě naprosto učaroval a těším se, až si příběh přečtu znovu.

DominaCZ
28.02.2023

Pubertální čubkoidní triproad.
To už tak u tohoto vydavatelství bývá běžné.

vendula5352
31.10.2020 3 z 5

Knížka byla příjemná. Pravdou je, že kdybych sama na vysoké nestopovala po Francii a právě proto se mi při čtení nevybavovaly vlastní humorné, i když méně erotické vzpomínky než ty vypravečciny, asi bych ji neslupla na jeden zátah. Prostě příjemné oddychové čtení. Navíc se konečně odhodlám dočíst Cizince :).

Knižní novinky (27.4. - 5.5.)

27.04.2017

Kniha Francouzská jízda v seznamech