Černá vdova přehled

Černá vdova
https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/341707/bmid_cerna-vdova-65d8830169331.jpg 4 114 114

A pak Hannah došlo, že žádnou pravou ruku nemá. A podle všeho neměla ani pravou nohu. Trochu pootočila hlavu a spatřila muže, který ležel vedle ní. „Pane profesore Straussi, jste to vy?“ Jenže muž nic neříkal. Byl mrtvý. A brzy budu mrtvá i já, pomyslela si Hannah. Gabriel Allon se má konečně stát šéfem izraelské tajné zpravodajské služby. V předvečer jeho povýšení ale teroristé z ISIS odpálí v pařížské čtvrti Marais silnou bombu a francouzská vláda věří, že jenom on dokáže odstranit muže, který je za tuto hrůzu zodpovědný. Teroristu, který kdykoliv může udeřit znovu Gabrielovi zbývá jediná možnost – najít agenta schopného proniknout do samého středu nejnebezpečnější teroristické organizace, jakou kdy kdo poznal. Tím agentem se stane žena – mladá lékařka, stejně tak statečná jako krásná. Na základě Gabrielova plánu se promění na rekrutku ISIS, černou vdovu, čekající v temnotě na svůj okamžik!... celý text

Literatura světová Thrillery
Vydáno: , HarperCollins Polska

The Black Widow , 2016

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Černá vdova. Přihlašte se a napište ho.

Lolila
09.04.2024 5 z 5

Stále výborné čítanie.... akčné, napínavé, .... Viera, z ktorej sála taká nenávisť ? ...až to mrazí.

Nofar197
04.02.2024 5 z 5

Jarda155: Určitě ne. Případy Gabriela Allona na sebe přímo nenavazují, takže je lze číst, jak se vám dostanou do ruky. Asi právě proto pan Silva v každé knížce několika slovy připomene Allonovu minulost.

jarda155
16.12.2023 5 z 5

Doufám, že jsem nepřišel o něco důležitého, když jsem sáhl po 16. díle v sérii.
Mně to nepřišlo a bavil jsem se dobře napsanou knihou, její délkou a dokonce jsem uvítal i větší počet postav.
Určitě se k autorovi ještě několikrát vrátím, ale 23 knih série pravděpodobně do důchodu nedám. (jsem si myslel, jak je Nesbo se svým Harrym rozsáhlý :) )

Knižní novinky (32. týden)

08.08.2021

Kniha Černá vdova v seznamech