Člověk Gabriel přehled

Člověk Gabriel
https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/215033/mid_clovek-gabriel-215033.jpg 5 448 448

Gabriel série

Dávno zaniklý svět kočovníků s pestrobarevnými vozy, tajemství přírodní magie a život slovácké vesnice pod buchlovskými kopci. To je krásný snový příběh Kateřiny Dubské.

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Člověk Gabriel. Přihlašte se a napište ho.

Rejpalova-ségra
09.06.2024 5 z 5

Nevím, jak moc vyprávěný příběh odpovídá skutečnému cikánskému životu a cikánské víře té doby, ale příběh je úžasně napsaný! Je jedním slovem ÚŽASNÝ.

soupik2012
06.03.2024 audiokniha 4 z 5

Srdci neporučíš a tak běžně dochází k míchání krve různých etnických kultur. Pochopit cikánskou kulturu je nesmírně složité, takřka nemožné. Je to národ bez vlastního domova. V této knize je jejich domovem maringotka na kolečkách. Vymanit se z tohoto společenství musí být pro každého cikána nesmírně složité. My jim říkáme nepřizpůsobiví a nikdo by nechtěl žít v jejich blízkosti. Ani já ne. Tento příběh je o tom, jak složité to má cikán, který se rozhodne žít podle našich pravidel. Příběh je sepsán poeticky a hlavní hrdina tohoto románu má až nadpřirozené schopnosti. Audiokniha je načtena pouze průměrně a načetl ji pan Josef Kubáník.

Abroš
03.03.2024 5 z 5

Krásná kniha.Začátek se táhne,ale pak už to jde.Takové pohádkové pohlazení.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Člověk Gabriel v seznamech

v Právě čtených11x