Gantz 1 přehled

Gantz 1 https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/174876/bmid_gantz-gantz-1-gow-174876.jpg 4 214 214

Gantz série

Jak dlouho vydržíte ve hře? Poslední, co si Kei Kurono pamatuje, je, že ho přejelo metro, když se snažil zachránit opilého bezdomovce. Jak hloupá smrt. Ale přesto je stále... naživu? Ocitl se v místnosti, ze které nemůže odejít, v místnosti se spoustou dalších neznámých lidí. A uprostřed té místnosti je černá koule, která hlásí, že pokud chce zpátky svůj život, musí jít lovit bizarní mimozemšťany. Kei Kurono vstupuje do hry na život a na smrt. Obyčejní lidé vyzbrojeni sci-fi zbraněmi a proti nim bytosti silnější a nebezpečnější než si kdy dokázali představit.... celý text

Literatura světová Komiksy Sci-fi
Vydáno: , Crew

ガンツ 1 (Gancu 1) , 2000

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Gantz 1. Přihlašte se a napište ho.

ariannpHm
05.03.2024 4 z 5

Bizarní,zábavná manga. Nic extra,ale na dnešní večer fajn oddychovka. 8/10

Gwilwilethiel
01.02.2023 5 z 5

Nejsem fanoušek morbidností, nahotin, létajících končetin, vnitřností a blinkání...ale tohle mě zaujalo. Otevřela jsem ze zvědavosti a překvapivě rychle se začetla. Byla to jízda, sice ukrutná, ale byla :D
Po přečtení prvního dílu jsem celá zvědavá, kam se tento bizár bude ubírat dál, takže v sérii hodlám pokračovat ^^

Morbidus
28.07.2022 4 z 5

Bizarní úchylárna pro lidi s velmi specifickým (čti: černočerným) smyslem pro humor. Naštěstí do této skupiny spadám, takže mi to sedlo. Nesympatické „nehrdinské“ postavy mi sem tak nějak sedí a veškeré absurdní dějové zvraty děj pohánějí vpřed. Co se týče nahoty postav, my úchyláci nemáme nic proti - ovšem pak by měla být oboustranná; pixel-cimprlík pro mě byl daleko absurdnější než celý příběh dohromady. Jsem rád, že žiju ve světě bez umělecké cenzury (sarkasmus, for sure).
Sečteno a podtrženo, první díl rozehrál hru, nic nevysvětlil a skončil v půlce (?) akčnějšího děje. A to všechno, aniž by dokázal navnadit na díl další. Což je škoda, protože to má potenciál. Čtvrtou hvězdu tak přidávám jen proto, že mě toto nekorektní čtení bavilo a příjemně odsýpalo.
Odvážnější jedinci nechť zkusí další díly, prý je to dál jen lepší...

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Gantz 1 v seznamech

v dalších seznamech5x

boj o přežití zfilmováno erotika manga mimozemšťané šónen-ai, shōnen-ai

Hiroja Oku
japonská, 1967