Graciino tajemství přehled

Graciino tajemství https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/445677/bmid_graciino-tajemstvi-QXh-445677.jpg 3 123 123

Jednoho dne se Jen zastaví čas. To když se její milovaná dcera Gracie stane obětí hrozné dopravní nehody. Na místě je prohlášena za mrtvou, ale náhlým zázrakem se zdravotníkům podaří ji oživit. Úlevě, kterou Jen přináší Graciino nečekané uzdravení, se ale vyrovnává vztek vůči Elle – řidičce auta a nové přítelkyni Jenina bývalého manžela. Jen jí nikdy nevěřila a teď se její nejhorší obavy potvrdily. Jenže potom začne Gracie vyprávět zvláštní příběhy o tom, co toho dne slyšela v autě a co prožila, když se ocitla blízko smrti. Je zřejmé, že se v Ellině minulosti ukrývá něco šokujícího… ale odhalení tajemství by mohlo zničit jejich životy. Napínavá a emocionální kniha, která vám vyrazí dech. Doporučujeme ji všem fanouškům Jodi Picoultové, Lisy Wingateové a Kerry Fisherové.... celý text

Literatura světová Romány
Vydáno: , Kontrast

Gracie's Secret , 2018

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Graciino tajemství. Přihlašte se a napište ho.

veronika9761
16.03.2024 2 z 5

Zacatek zajimavej, pak to na me zaclo byt moc spirituální. Ale zacatek me navnadil, skoda. Dve hvezdy, ale vic nez tretinu knizky nezvladnu.

abssint
20.01.2024 1 z 5

Nechápu, že jsem ji dokázala dočíst do konce. (ta jedna hvězda je pro mě, že jsem to dala). Iritovalo mě tam skoro všechno - styl psaní, vlastně celý příběh a především jednání a charakter hlavní hrdinky. Nikdy víc.

escapelle
06.12.2023 2 z 5

Ach, tohle mohla být tak skvělá kniha, kdyby ji napsal někdo jiný. Nevyhovoval mi styl, jakým je napsaná, jak Jen mluví o Gracie stále v "ty" formě. Mám dvě děti starší tří let, vyjadřování malého dítěte bylo opravdu mimo. Takhle tříleták opravdu nemluví. Kdyby bylo dítě starší, bylo by to uvěřitelnější. V recenzích níže je často zmiňovaná opičí láska. To mi nepřišlo. Za mě normální láska matky, která se na dítě možná trochu více upne poté, co s ním zůstane sama a ještě o něj málem přijde.
Zápletka s Mattem a Ellou skvělá. Ale celkový dojem z díla to nezachránilo.
Těžce mimo je i srovnání na obálce s Jodie Pickoult. Jo,kdyby to psala ona,bylo by to jistě mistrovské dílo.

Knižní novinky (46. týden)

08.11.2020

Kniha Graciino tajemství v seznamech