Obraz Doriana Graye (grafický román) přehled

Obraz Doriana Graye (grafický román) https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/475080/bmid_obraz-doriana-graye-graficky-roman-XPm-475080.jpg 4 40 40

Oscar Wilde byl velmi kontroverzní autor, který k sobě odjakživa přitahoval pozornost. To samé platí o jeho výjimečných a nadčasových knihách. Obraz Doriana Graye je příběhem o arogantním narcistním mladíkovi, který vidí podstatu své existence ve svém fyzickém vzhledu. Každý den hledí do zrcadla, ale brzy si uvědomí, že povrchní krása je pomíjivá, zatímco jeho jádro je den ode dne zkaženější.... celý text

Literatura světová Komiksy
Vydáno: , Kontrast

The Picture of Dorian Gray , 2021

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Obraz Doriana Graye (grafický román). Přihlašte se a napište ho.

jirijanovotny
28.12.2023 4 z 5

Poklona před ilustrací! Ta byla opravdu povedená a dodala čtení to správné kouzlo. To tajemno by se dalo krájet.
Jen od konce jsem čekal trochu více. Ale to už nejspíše není kritika komiksu, ale jeho předlohy. Kdo ví, ještě jsem originál nečetl.

Knihomolka_176
05.10.2023 5 z 5

Obraz Doriana Graye - příběh, který zná asi každý. Tento grafický román je naprosto perfektní. Je krásně ilustrovaný a člověk si z něj toho opravdu hodně odnese.
Další kniha z maturitní četby, která si myslím bude bavit každého.

knidopel
30.07.2023 4 z 5

Je mi jasné, že grafický román nikdy nedokáže obsáhnout všechny detaily a jde spíše jen o nástin děje. Mně se však tento počin líbil. Z hezkých ilustrací dýchá temná atmosféra a příběh nutí čtenáře k zamyšlení.

Knižní novinky (38. týden)

19.09.2021

Kniha Obraz Doriana Graye (grafický román) v seznamech