Vězeňkyně přehled

Vězeňkyně https://www.databazeknih.cz/img/books/73_/7385/bmid_vezenkyne-ukb-7385.jpg 4 179 179

Graham Family série

Eleonora z Clarinu by byla ochotna udělat cokoliv, třeba i sdílet lože s ďáblem, jen aby ochránila nezávislost svého lidu a panství. Válčila s nenáviděnými Skoty, kteří zavraždili jejího otce, a nyní se chystá provdat za starého francouzského šlechtice, aby tak zkřížila plány anglického krále Eduarda, jenž hodlá prostřednictvím smluveného sňatku zbavit Eleonoru svobody. Během plavby do Francie je však její loď přepadena a z Eleonory se stává vězeňkyně skotského povstalce Brendana Grahama. Prvotní nevraživost pozvolna přerůstá ve vzájemnou vášnivou lásku, ale oba milenci si uvědomují, že nad jejich společnou budoucností se už nyní stahují mračna, poněvadž svazek anglické šlechtičny a skotského psance bude mnohým trnem v oku.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Domino

Seize the Dawn , 2001

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Vězeňkyně. Přihlašte se a napište ho.

petraj30
04.05.2020 5 z 5

Krásný příběh, ale ten konec mě moc mrzel. Vím, že to tak muselo skončit nejen z dějepisu, ale i z filmového ztvárnění, přesto mi to bylo moc líto.
Pro mě to byla pohádka a to nejen kvůli Wallacemu. Sice tam bylo hodně bojů a nepokojů, ale tak to prostě kdysi bylo, ale ta Skotská vysočina na mě působí jako pohádka:-)
Oba hrdinové se mi moc líbili. Eleonora nebyla žádná padavka a křehotinka a Brendan...to se snad ani nedá popsat, prostě byl skvělý:-)
Tohle je další kniha, kterou už jsem od této autorky před nedávnem četla, ale opět jsem si nebyla jistá. Přesto jsem byla moc ráda, že si ji mohu znovu připomenout.
Byl to nápaditý a krásný příběh, ale moc mě mrzelo, že oba se hrdinové museli na čas rozloučit, ale nechci zbytečně spoilerovat. Ten příběh prostě neměl chybu. Mohu jen doporučit:-)

zimolka
22.11.2019 5 z 5

Nádherná kniha,u této série mi nějak chybí hvězdičky :).

Ivusak7
26.11.2018 5 z 5

Další skvělý díl, který mě nadchl. Ke knize se jistě vrátím.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Vězeňkyně v seznamech

v dalších seznamech3x