Hadí žena přehled

Hadí žena https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/263735/bmid_hadi-zena-Bg8-263735.png 4 141 141

Laru po letech manželství opustil muž kvůli mladší ženě. V zoufalství se rozhodla odjet z Milána a na radu přátel se vydala do Peru. Předtím si přečetla knihu Kurandera a byla jejím poselstvím zcela uchvácena. Rozhodla se poznat kulturu And a najít pravé hadí kurandery, kteří by jí mohli pomoci stát se nezávislou, moudrou a silnou – prostě skutečnou ženou.... celý text

Literatura světová Duchovní literatura Esoterika, astrologie, okultismus
Vydáno: , Motto

La donna dalla coda d´argento , 2015

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Hadí žena. Přihlašte se a napište ho.

Barbanka
24.02.2024 2 z 5

(SPOILER) No popravdě nevim co říct, dočetla jsem, ale s vypětím všech sil. V knize je spousta mouder, která jsou k zamyšlení a tak blízko pravdě, to byl asi jeden z důvodů, proč jsem knížku neodložila. Některé zkoušky byly opravdu dost přitažené za vlasy, jako zkrotit koně, během tak krátké doby, tomu by se ještě dalo uvěřit, ale naučit se na něm jezdit ve stoje a ještě z něj udělat salto, tak to pardon. To samé, když Lara skolila býka. Dále, že byla tak rozrušená, že si šla zaplavat a pak zjistila, že plavala 3 hodiny ??? S tím by měli problém i lidi, kteří plavou závodně Ať si každý věří čemu chce, ale tohle je celkově dost přes čáru.

tinka1974
10.03.2023 3 z 5

Mě to nějak nebavilo a to jsem dostala doporučení, že je to lepší než Kantu. Možná, kdybych jí dostala do ruky jako první, kdo ví. Určitě si tam každý něco najde. Já to poslouchala načtené a pro mě byl zážitek slyšet, jak Lara na začátku bědovala. Dokážeme být pěkně otravné. Jinak je to neuvěřitelná pohádka. Nakonec jsem si půjčila v knihovně, abych zjistila, jak to skončí. A končí to, jak se dá čekat

padola
05.09.2022 odpad!

Návod, jak se žena může naučit manipulovat muže a získat tak v životě (a patriarchální společnosti) to, co chce.

Cvičení u Mama Maru mi připomínaly knihy Scotta Carneyho, který píše o aktivaci nervové soustavy a budování fyzické a psychické odolnosti. Podkládá to ovšem výzkumem, ne sexistickými pohádkami.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Hadí žena v seznamech

v Právě čtených11x
v dalších seznamech1x

duchovno Peru duchovní literatura esoterismus, ezoterika osudy žen nový začátek ženství

Hernán Huarache Mamani
peruánská, 1943 - 2016